





Wymiary 50×160×19 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Biblioteczka New White to elegancki i praktyczny mebel inspirowany stylem skandynawskim. Biała kolorystyka sprawia, że wygląda ona czysto iprzestronnie, a kilka otwartych półek zapewnia wystarczająco dużo miejsca naksiążki, dekoracje i zdjęcia. Wykonana jest z wysokiej jakości melaminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm, która gwarantuje wytrzymałość idługą żywotność. Dzięki możliwości przymocowania do ściany biblioteczka jest stabilna i bezpieczna, co docenisz szczególnie w mniejszych pomieszczeniach lub gospodarstwach domowych z dziećmi. Parametry i specyfikacje materiał: melaminowana płyta wiórowa grubość: 18 mm szerokość: 50 cm wysokość: 160 cm głębokość: 19,6 cm kolor: biały
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 19 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
|---|---|
| Materiał | Laminat |
| Kształt | Proste |
| Kolor | Biała |
| Styl | Skandynawski |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 30 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 11,64 kg |
| Producent | Hanah Home |

132×70×30 cm, do garażu, matowa
W magazynieDostawa gratis
Do garażu, błyszcząca, prosta
W magazynieDostawa gratis
175×239×40 cm, nowoczesna, matowa
W magazynieDostawa gratis
19×66×118 cm, industrialna, retro
W magazynieDostawa gratis
200×200×60 cm, metalowa, do garażu
W magazynieDostawa gratis
180×90×60 cm, metalowa, do garażu
W magazynieDostawa gratis
22×43×75 cm, industrialna
W magazynieDostawa gratis
174×70×30 cm, do garażu, matowa
W magazynieDostawa gratis
176×80×40 cm, do garażu, matowa
W magazynieDostawa gratis
Do garażu, nowoczesna, sosnowa
W magazynie
200×240×60 cm, metalowa, do garażu
W magazynieDostawa gratis
185×90×40 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynie
180×120×60 cm, metalowa, do garażu
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie