







Wymiary 40×119×60 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stolik konferencyjny Sable Sapphire Oak Black wprowadzi elegancję do Twojego salonu. Dzięki dekorowi dębu sapphire wygląda nowocześnie i ponadczasowo, z łatwością wkomponuje się w różne style wnętrz. Stolik wykonany jest z wysokiej jakości płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm, co zapewnia jego wytrzymałość i długą żywotność. Gładka powierzchnia jestłatwa w utrzymaniu i wytrzymuje codzienne użytkowanie. Subtelnym elementem są czarne krawędzie. Wymiary stolika 119 × 39,8 × 60 cm są idealne zarówno do mniejszych, jak i większych salonów. Parametry: Materiał: płyta wiórowa pokryta melaminą Grubość blatu: 18 mm Dekor: dąb szafirowy Wymiary: 119 × 39,8 × 60 cm
| Szerokość: | 119 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 40 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kolor | Brązowa |
| Materiał blatu | Laminat |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Dekor | Dąb safir |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 25 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 14,07 kg |
| Producent | Hanah Home |

74×80×80 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynieDostawa gratis
13×68×115 cm, nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Drewniane ogrodzenia
W magazynie

74×80×80 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynieDostawa gratis
Prostokątna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Okrągła, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, szklana
Dostawa gratis
41×96×81 cm, matowa
W magazynie
120×60 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Drewniane ogrodzenia
W magazynie
Zestawy, drewniane ogrodzenia
W magazynie
74×60×60 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynieDostawa gratis
40 cm, ⌀ 75 cm, matowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
74×60×60 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynieDostawa gratis
Szklana, retro
W magazynieDostawa gratis
40×90×60 cm, nowoczesna, szklana
W magazynie
Nowoczesna, owalna, marmurowa
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, betonowa
W magazynie
36×90×60 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Okrągła, rustykalna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, prostokątna
W magazynie

Drewniane ogrodzenia
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, szklana
Dostawa gratis
Marmurowa, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Matowa
W magazynie
38×75×55 cm, nowoczesna, szklana
W magazynie
74×120×120 cm, ⌀ 120 cm, okrągła, rozkładana
W magazynieDostawa gratis
30×105×65 cm, nowoczesna, szklana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie