









Wymiary 64×63×30 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ta elegancka szafka na buty marki Autronic w kolorze brązowym jest idealnym dodatkiem do Państwa przedpokoju. Połączenie płyty MDF z dekorem dębu Sonoma i metalowymi nóżkami w kolorze czarnym tworzy stylowy i wytrzymały mebel, który pasuje do każdego wnętrza. Trzy praktyczne półki zapewniają wystarczająco dużo miejsca do uporządkowania obuwia, a górny blat może służyć jako miejsce do siedzenia. Styl rustykalny nada Państwa domowi przytulny i przyjemny wygląd. Wybierz ten regał na buty marki Autronic i zadbaj o porządek i styl w swoim domu.
| Szerokość: | 63 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 64 cm |
| Materiał | Drewno |
|---|---|
| Styl | Rustykalny, Industrialny |
| Rodzaj | Szafkowe |
| Rodzaj drewna | Dąb, Dąb sonoma |
| Z ławką | Tak |
| Kolor | Czarna |
| Dekor | Stare drewno |
| Nośność | 12 kg |
| Waga | 3,25 kg |
| Producent | Autronic |

20×44×118 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, laminatowa, z ławką
W magazynie
Skandynawska, laminatowa, z ławką
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
Skandynawska, laminatowa, z ławką
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, szafkowa
W magazynie
42×200×28 cm, metalowa, szafkowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
Nowoczesna, szafkowa, laminatowa
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, szafkowa
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
42×15×37 cm, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
Skandynawska, laminatowa, z ławką
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, świerkowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie