





Wymiary 60×100 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 110,49 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Odkryj luksus i wygodę dzięki aksamitnym dywanikom łazienkowym Mila Home. Zestaw zawiera dwa dywaniki o wymiarach 100x60 cm i 60x50 cm, które nadadzą łazience elegancki wygląd. Miękka aksamitna powierzchnia jest przyjemna w dotyku i zapewnia maksymalny komfort. Dywaniki te nie tylko upiększą Twoją przestrzeń, ale także zwiększą bezpieczeństwo dzięki antypoślizgowemu wykończeniu.
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 100 cm |
| Asortyment | Dywaniki łazienkowe |
|---|---|
| Zestawy | Zestawy |
| Kolor | Brązowa |
| Struktura materiału | Miękka/elastyczna |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Liczba sztuk | 2 szt. |
| Materiał | Tekstylia |
| Grubość | 1 cm |
| Kształt | Prostokątny |
| Długość | 100 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Wykończenie | Nadruk cyfrowy/błyszczące |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 325 g/m² |
| Właściwości | Odpowiedni do prania/antyalergiczny/antypoślizgowy/antybakteryjny |
| Pielęgnacja | Można prać w pralce/nie używać chemicznych środków wybielających/prać w temp. 30°C/nie prasować |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Material | Tekstylia |
| Producent | Mila Home |

60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, sztukowa, kwadratowa
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy

Dywaniki łazienkowe
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy

60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Bambusowa, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie


60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie

Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie

Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie

Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe

Okrągła
W magazynie
Dywaniki łazienkowe

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie

44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
Miski dla psów
W magazynie
Szklana, na długie świece, wewnętrzna
W magazynie

Metalowa
W magazynie
17×18×24 cm
W magazynie
97×27×42 cm, na kółkach
W magazynie
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
11×29×14 cm, zestaw, tekstylna
W magazynie
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Ze stali nierdzewej, do 0
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie