





Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 357,84 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Metalowa dekoracja ścienna 91,5x63 cm Nippon – Mauro Ferretti
| Szerokość: | 91 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 63 cm |
| Materiał | Metal |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | CN |
| Specyficzny materiał | Żelazo |
| Grubość | 3 cm |
| Kształt | Okrągły/nietypowy |
| Waga | 1.22 kg |
| Jakość | Extra |
| Pielęgnacja | Wycierać wilgotną ściereczką |
| Rodzaj mocowania | Haczyk/gwoździe/śrubki |
| System do zawieszenia w zestawie | Nie |
| Kolor | Złoty/kolorowy |
| Material | Metal |
| Producent | Mauro Ferretti |
Opinie użytkowników
Piękna metalowa, łatwa w instalacji.

60×20 cm, metalowa
W magazynie
Metalowa
W magazynie
51×5 cm, metalowa
W magazynieDostawa gratis
86×62 cm, metalowa

Nowoczesna, japandi
W magazynie

60×119 cm, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, prowansalska
W magazynie
76×4 cm
W magazynieDostawa gratis

52×60 cm
W magazynie
Rustykalna
W magazynie
Drewniana
W magazynie


16×26 cm, metalowa
W magazynie

Drewniana
W magazynie

Drewniana
W magazynie


Drewniana, nowoczesna
W magazynie

65×115 cm
W magazynieDostawa gratis






91×30 cm, metalowa
W magazynie
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Kwadratowa

45×75 cm, prostokątna
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Metalowa
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie


25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, prostokątna, okrągła
W magazynie
120×170 cm, dla chłopców, klasyczna
W magazynie