





Wymiary 52×60 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kilim dziecięcy Tadea marki Kave Home to urocza dekoracja, która wprowadzi do pokoju malucha wyjątkowy klimat. Wykonany z wysokiej jakości bawełny, zachwyca niezwykłą miękkością i przyjemną w dotyku fakturą. Każdy egzemplarz jest ręcznie tkany, co gwarantuje jego unikalność i podkreśla ekskluzywny charakter, widoczny w drobnych detalach. Projekt kilimu zdobi motyw tęczy z pięknymi, trójwymiarowymi detalami oraz fantazyjnymi frędzlami. Kilim został zaprojektowany z myślą o codziennym użytkowaniu, a możliwość prania w pralce sprawia, że pielęgnacja jest wyjątkowo prosta. Dzięki temu z łatwością utrzymasz dziecięcy pokój w czystości i przytulnej atmosferze, dodając mu uroku.
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 52 cm |
| Pozostałe rodzaje | Kilim dziecięcy |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | IN |
| Dodatkowy materiał | Drewno |
| Specyficzny materiał | Bawełna/lite drewno sosnowe |
| Materiał | Tekstylia |
| Grubość | 1 cm |
| Waga | 2 kg |
| Kolekcja | Tadea |
| Wzór | Zabawny |
| Design | Skandynawski/nowoczesny |
| Jakość | Premium |
| Materiał oprawy | Lite drewno sosnowe |
| Pielęgnacja | Regularnie czyścić z kurzu |
| Opakowanie | Na płasko |
| Rama | Bez ramy |
| Kolor | Kolorowy |
| Material | Tekstylia |
| Producent | Kave Home |


Nowoczesna, japandi
W magazynie
60×119 cm, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie




Drewniana
W magazynie


Drewniana
W magazynie
Drewniana
W magazynie




Nowoczesna
W magazynie

86×62 cm, metalowa

Nowoczesna, prowansalska
W magazynie

76×4 cm
W magazynieDostawa gratis




Drewniana
W magazynie

Rustykalna
W magazynie
63×91 cm, metalowa
W magazynie
9×13 cm
W magazynie
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
Kwadratowa

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Metalowa
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie


25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
120×170 cm, dla chłopców, klasyczna
W magazynie