


Wymiary 74×120-150×80 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 521,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Rozkładany stół do jadalni o szerokości 120-150 cm i długości 80 cm w klasycznym, umiarkowanym stylu. Blat stołu i wewnętrzny stół rozkładany wykonane są z płyty MDF pokrytej z obu stron prawdziwym fornirem bukowym. Nogi i boki wykonane są z litego drewna bukowego. Nogi są wyposażone w plastikowe ślizgacze u dołu, zapobiegające uszkodzeniu wykładziny podłogowej. Bejcowanie jest w odcieniu klasycznego orzecha, wysokość stołu wynosi 74 cm. Mechanizm rozkładania wykonany jest z metalowych elementów. W przypadku stołu rozkłada się tylko blat, nogi są stałe i pozostają w pierwotnej pozycji. Rozkładana wkładka jest dzielona na środku stołu. Po złożeniu jest ona przechowywana pod blatem. Zabezpieczenie złożonego lub rozłożonego blatu odbywa się za pomocą metalowych zatrzasków. Stół może pomieścić 4-6 krzeseł. Stół doskonale nadaje się do nowoczesnych, ale także klasycznie urządzonych jadalni, kuchni i salonów. W przypadku krzeseł nie muszę już trzymać się stereotypowego poglądu, że pasują one tylko w tym samym wzorze i kolorze. Trendy z powodzeniem pozwalają na wykorzystanie krzeseł z połączeniem plastiku, metalu, tkaniny czy ekoskóry. Stworzenie podstawowego zestawu stołu i krzeseł zależy zatem od Twojego gustu i nastroju. Szerokość wstawianego blatu wynosi 30 cm.
| Szerokość: | 120-150 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 74 cm |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny, Retro |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rodzaj drewna | Buk, Orzech włoski |
| Liczba miejsc | Na 4 osoby, Na 6 osób |
| Rozkładanie | Rozkładane |
| Materiał nóg | Drewno, Metal |
| Materiał blatu | Plastik, Drewno |
| Kolor | Brązowa |
| Kształt | Prostokątne |
| Rodzaj nóg | Klasyczne |
| Dekor | Orzech |
| Producent | Autronic |

Rozkładana, nowoczesna, na 6 osób
W magazynieDostawa gratis
80-160×80 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynie
75-124×160×80 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, szklana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana, błyszcząca, brzozowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, na 8 i więcej osób, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Okrągła
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie