




Wymiary 76×130×70 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 394,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pozwól sobie na przyjemne siedzenie przy stole jadalnianym Autronic z luksusowym marmurowym dekorem, który subtelnie zdobi powierzchnię i dodaje odrobinę elegancji. Szary blat ze spiekanej ceramiki o matowym wykończeniu nawiązuje do nowoczesnego stylu industrialnego. Szary stół do jadalni kontrastuje z czarną metalową podstawą, zwiększając estetykę przestrzeni jadalnej. Kolekcja Autronic szczyci się zarówno trwałością, jak i stylem. Arcydzieło w postaci stołu wykonano ze spiekanej ceramiki, która przypomina wysokiej klasy marmur i zapewnia doskonałą trwałość oraz niskie koszty utrzymania. Prostokątny kształt blatu pozwala na wygodne spożywanie posiłków przez kilka osób jednocześnie. Elegancki stół do jadalni Autronic, który charakteryzuje się elegancją i nowoczesnością, nadaje się do biura i domu. Połączenie szarości i czerni zapewnia elegancki, a jednocześnie odważny wygląd i maluje wyrafinowany obraz przestrzeni, w której się znajduje.
| Szerokość: | 130 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 76 cm |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Liczba miejsc | Na 6 osób |
| Rozkładanie | Solidny |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał blatu | Marmur |
| Kolor | Szara |
| Kształt | Prostokątne |
| Rodzaj nóg | 2 nogi |
| Dekor | Marmur |
| Nośność | 70 kg |
| Rozmiar | M |
| Producent | Autronic |

Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
80-160×80 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
75-124×160×80 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, na 6 osób
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, na 8 i więcej osób, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Okrągła
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, szklana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana, błyszcząca, brzozowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie