





Wymiary 75×160×90 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 705,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ten stół do jadalni Autronic w kolorze dzikiego dębu wniesie rustykalny urok z nowoczesnym akcentem do Twojego wnętrza. Prostokątny blat wykonany z wysokiej jakości płyty MDF imituje wygląd impregnowanego drewna i dodaje przestrzeni autentyczności i ciepła. Czarne metalowe nogi dodają industrialnego kontrastu i zapewniają wytrzymałość i stabilność. Dzięki ponadczasowemu designowi i praktycznym wymiarom 160 x 90 x 75 cm stół pasuje do różnych stylów jadalni i kuchni. Wybierz ten elegancki i wytrzymały stół od Autronic i zafunduj sobie wygodne rodzinne posiłki.
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Styl | Nowoczesny, Rustykalny, Industrialny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rozkładanie | Solidny |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Liczba miejsc | Na 6 osób |
| Materiał nóg | Drewno, Metal |
| Materiał blatu | Drewno, Laminat |
| Kolor | Brązowa |
| Kształt | Prostokątne |
| Rodzaj nóg | Klasyczne |
| Dekor | Stare drewno |
| Materiał | MDF + metal |
| Producent | Autronic |

75×160×90 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Prostokątna
W magazynie
Nowoczesna, okrągła
W magazynie
Prostokątna
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Rozkładana, drewniana, drewniana

Nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, drewniana, drewniana

Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
74×80×80 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, okrągła, klasyczna
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, klasyczna
W magazynie
Szklana, błyszcząca, jesionowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
Dostawa gratis
Nowoczesna, okrągła, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, drewniana, drewniana

Nowoczesna, okrągła, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, skandynawska
W magazynie
Rozkładana, drewniana, drewniana

75×160×90 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Okrągła, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, klasyczna
W magazynie
75×130×80 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
240×100 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Dębowa, industrialna, prostokątna
Dostawa gratis
Drewniana, drewniana
W magazynie
74×120×80 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, drewniana, drewniana
W magazynie
74×160×80 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie

Kwiaty, francuska, bawełniana satyna
W magazynie