



Wymiary 75×80×80 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1496,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ten stół do jadalni Autronic łączy stylowy design z solidną, masywną konstrukcją zapewniającą trwałość i stabilność. Stół w naturalnym kolorze będzie pięknie pasował do wnętrz inspirowanych rustykalnym stylem Landhaus. Solidne nogi gwarantują wytrzymałość. Stół doskonale nadaje się do kuchni i jadalni, gdzie docenisz nie tylko jego funkcjonalność, ale także estetyczny wygląd.
| Szerokość: | 80 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Styl | Rustykalny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rozkładanie | Solidny |
| Materiał nóg | Drewno |
| Materiał blatu | Drewno |
| Kształt | Kwadratowe |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Nośność | 70 kg |
| Producent | Autronic |

Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, na 6 osób
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
75-124×160×80 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie
80-160×80 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynie
Rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, na 8 i więcej osób, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, szklana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana, błyszcząca, brzozowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie