










Wymiary 76×180×90 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stół do jadalni Autronic w stylu industrialnym to doskonały wybór na rodzinne obiady. Jego blat z forniru orzechowego nadaje wnętrzu ciepłego i naturalnego charakteru, a czarne metalowe nogi zapewniają stabilność i trwałość. Prostokątny kształt i matowe wykończenie podkreślają nowoczesny wygląd stołu. Dzięki solidnej konstrukcji stół ten stanie się centralnym punktem każdej jadalni. Stół składa się z dwóch oddzielnych części blatu, co podkreśla jego ponadczasowy design.
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 76 cm |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rozkładanie | Solidny |
| Materiał nóg | Drewno |
| Materiał blatu | Drewno |
| Kształt | Prostokątne |
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Rodzaj nóg | 1 noga |
| Dekor | Orzech |
| Producent | Autronic |

Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, na 8 i więcej osób, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
80-160×80 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynie
75-124×160×80 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Rozkładana, błyszcząca, brzozowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, na 6 osób
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, szklana
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Okrągła
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie