









Wymiary 137×62×51 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Suszarka do ubrań Camilla o powierzchni suszenia 14 m2. Wykonana z wysokiej jakości materiałów odpornych na warunki atmosferyczne. Lekka i wygodna w użytkowaniu.
| Szerokość: | 62 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 137 cm |
| Rodzaj | Stojące |
|---|---|
| Składanie | Składany |
| Kolor | Czarna |
| Lokalizacja | Wewnętrzne |
| Materiał | Metal |
| Waga | 2,7 kg |
| Producent | Aldotrade |

Stojąca, składana, wewnętrzna
W magazynie
Stojąca, składana, wewnętrzna
W magazynie
Stojąca, składana, zewnętrzna
W magazynie
9×28×89 cm, składana
W magazynieDostawa gratis
Stojąca, składana, zewnętrzna
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie