

Wymiary 94×58×137 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wygodny składany leżak jest idealny do relaksu w ogrodzie. Konstrukcja wykonana jest ze stali malowanej proszkowo. Tekstylne siedzisko jest odporne na wilgoć i promienie UV, bardzo łatwe w czyszczeniu - wystarczy przetrzeć zabrudzenia wilgotną szmatką. Specyfikacje: wytrzymuje maksymalne obciążenie 120 kg średnica rurek konstrukcyjnych: 24 mm wymiary: 137 x 58 x 94 cm
| Szerokość: | 58 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 137 cm |
| Wysokość: | 94 cm |
| Materiał | Metal |
|---|---|
| Rodzaj konstrukcji | Regulowane, Stała |
| Z podłokietnikami | Tak |
| Składany | Tak |
| Kolor | Niebieska |
| Długość | 137 cm |
| Waga | 8 kg |
| Producent | Aldotrade |

59×188 cm, składana, z daszkiem
W magazynie
24×53×186 cm, składana, technorattanowa
W magazynie
88×27×85 cm, składana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
Składana, regulowana, stała
W magazynie

58×12×80 cm, składana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynie
Metalowa, regulowana
W magazynieDostawa gratis
Składana, regulowana, stała
W magazynie
97×64×164 cm, składana, technorattanowa
W magazynie
Składana, stała
W magazynie
Składana
W magazynie
Składana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
83×22×63 cm, składana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
Składana, regulowana, stała
W magazynie
Składana, stała
W magazynie
Składana, regulowana
W magazynieDostawa gratis

80×60×161 cm, bujana, plastikowa
W magazynie
Składana
W magazynie
99×57×69 cm, składana, z daszkiem
W magazynie

Składana, stała
W magazynie
63×87×148 cm, bujana, metalowa
W magazynie
Składana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
Regulowana
W magazynie
Regulowana
W magazynie
70×27×76 cm, składana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
60×11×72 cm, składana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
19×19×89 cm, składana
W magazynieDostawa gratis
Składana, stała
W magazynie

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie