


Wymiary 68×80×16 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Przedstawiamy brązową półkę ścienną Autronic, która wprowadzi do pomieszczenia elegancki industrialny styl. Półka o szerokości 80 cm, wykonana z wytrzymałego metalu, harmonijnie łączy naturalne odcienie i nowoczesny design. Dzięki wysokiej jakości płycie MDF w brązowym kolorze półka pasuje do różnych stylów i nadaje się do modnych biur i nowoczesnych domów.Regał szanowanej marki Autronic stanowi atrakcyjne połączenie praktyczności i stylu. Solidna metalowa konstrukcja wykorzystuje przemysłowy design, zapewniający stabilność i wytrzymałość, dzięki czemu półka wytrzyma ciężar książek lub artykułów biurowych. Zaletą jest wysokość 68 cm, która zapewnia wystarczającą ilość pionowej przestrzeni do przechowywania.Półka ścienna wykracza poza ramy funkcjonalności i oferuje estetyczny wygląd, który poprawi wygląd miejsca pracy lub mieszkania. Nowoczesny akcent sprawia, że z mebla użytkowego staje się elementem wystroju wnętrza. Półki ścienne Autronic są przykładem starannego wykonania, które zapewnia ich długotrwałą użyteczność.
| Szerokość: | 80 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 16 cm |
| Wysokość: | 68 cm |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kształt | Proste |
| Kolor | Biała |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Dekor | Dąb |
| Producent | Autronic |

Drewniana, nowoczesna, industrialna
W magazynie
60×30 cm, nowoczesna, matowa

45×30 cm, matowa, prosta

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie