





Wymiary 87×177×75 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Praktyczna i elegancka sofa, która doskonale pasuje do nowoczesnych wnętrz i przestrzeni komercyjnych. W czarnym wykończeniu wygląda ponadczasowo i elegancko, niezależnie od tego, czy zostanie umieszczona w salonie, gabinecie, pokoju hotelowym czy biurze. Konstrukcja wykonana 100% z metalu gwarantuje wytrzymałość i długą żywotność. Część siedziska wypełniona jest wysokiej jakości pianką o dużej gęstości (DNS), która zapewnia komfort i niezbędne wsparcie. Dzięki łatwej w czyszczeniu tkaninie sofa jest prosta w utrzymaniu i zawsze wygląda jak nowa. Mechanizm rozkładania wraz z wielopozycyjnymi podłokietnikami umożliwia łatwą regulację – sofę można wykorzystać do siedzenia, relaksu, a także jako łóżko o wymiarach 210 × 75 cm. Doskonały wybór do codziennego użytku, a także do okazjonalnego noclegu dla gości. Parametry i specyfikacja: Rama: 100% metal z elektrostatyczną farbą proszkową Pokrowiec: łatwy w czyszczeniu materiał Wysokość siedziska: 43 cm Głębokość siedziska: 55 cm Szerokość siedziska: 125 cm Wymiary łóżka: 210 × 75 cm Maksymalna nośność: 200 kg
| Szerokość: | 177 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 87 cm |
| Funkcje | Rozkładane, Regulowane |
|---|---|
| Na nóżkach | Tak |
| Wielkość | Dwuosobowe |
| Styl | Nowoczesny |
| Do codziennego użytku | Tak |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Wysokość oparcia pleców | Wysoka |
| Kolor | Czarna |
| Z poduszkami | Tak |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 140 kg |
| Waga | 22,99 kg |
| Producent | Atelier del Sofa |

70×150 cm, na nóżkach, niska
W magazynie
70×150×75 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
Rozkładana, dwuosobowa, nowoczesna
W magazynie
Na nóżkach, trzyosobowa, drewniana

Nowoczesna, trzyosobowa, retro
W magazynie
Skórzana
W magazynieDostawa gratis

76×136×72 cm, dwuosobowa, na nóżkach
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, trzyosobowa
W magazynie
Trzyosobowa, skórzana, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, trzyosobowa, głębokość
W magazynie
84×102×109 cm, rozkładana, nowoczesna
Do wysłania za 2 tygodnie
Nowoczesna
W magazynie
75×116×60 cm, dwuosobowa, skórzana
W magazynie
69×125×60 cm, rozkładana, dwuosobowa
W magazynie
70×150×75 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
Drewniana, głębokość, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
85×194×94 cm, rozkładana, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
85×194×94 cm, rozkładana, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
60×75×73 cm, rozkładana, materiałowa
Do wysłania za 2 tygodnie
Rozkładana, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
78×142×83 cm, rozkładana, dwuosobowa
W magazynieDostawa gratis
Wysoka
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
65×124×68 cm, rozkładana, dwuosobowa
W magazynie
Rozkładana, dwuosobowa, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, retro, do codziennego użytku
W magazynie
75×155×105 cm, rozkładana, dwuosobowa
Do wysłania za 2 tygodnie
Nowoczesna, drewniana, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
77×220×108 cm, na nóżkach, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
33×59×113 cm, retro
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, głębokość, skandynawska
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie