Polecamy
Bambusowa roleta w naturalnym kolorze 200x160 cm Lyra – Gardinia
Wymiary 200×160 cm
Historia cen
- 12.05.2026 - 241,39 zł
- 19.04.2026 - 241,39 zł
- 14.02.2026 - 227,8 zł
- 5.02.2026 - 268 zł
- 23.01.2026 - 227,8 zł
- 16.01.2026 - 233,16 zł
- 28.11.2025 - 214,4 zł
- 14.11.2025 - 227,8 zł
- 7.11.2025 - 241,2 zł
- 28.10.2025 - 268 zł
- 25.10.2025 - 230,48 zł
- 20.10.2025 - 268 zł
- 14.10.2025 - 230 zł
- 7.10.2025 - 268 zł
- 3.10.2025 - 230 zł
- 1.10.2025 - 268 zł
- 30.09.2025 - 214 zł
- 26.09.2025 - 230 zł
- 16.09.2025 - 268 zł
- 12.09.2025 - 230 zł
- 29.08.2025 - 268 zł
- 24.08.2025 - 230 zł
- 19.08.2025 - 268 zł
- 15.08.2025 - 230 zł
- 30.07.2025 - 268 zł
- 25.07.2025 - 230 zł
- 15.07.2025 - 268 zł
- 11.07.2025 - 230 zł
- 20.06.2025 - 268 zł
Opis produktu
Roleta bambusowa Lyra marki Gardinia to idealny wybór, jeśli chcesz, by Twoje wnętrza były bardziej przytulne. Dzięki naturalnemu materiałowi wprowadza do pomieszczenia ciepłą i przyjemną atmosferę. Jest łatwa w montażu i zapewnia skuteczną kontrolę światła.
Wymiary
| Szerokość: | 200 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 160 cm |
Specyfikacje
| Lokalizacja rolet | Okna klasyczne |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | CN |
| Skład i rodzaj materiału | Bambus |
| Waga | 1.9 kg |
| Długość | 160 cm |
| Kolekcja | Lyra |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Wycierać wilgotną ściereczką |
| System do zawieszenia w zestawie | Tak |
| Kolor | Naturalny |
| Producent | Gardinia |
Najlepsze produkty od Bonami

Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Kosz na śmieci z pedałem ze stali nierdzewnej w kolorze złota 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Metalowy modułowy system półek w matowym białym kolorze 27x203,5x35 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Stalowy chlebak Fall Front – Brabantia
Metalowa
W magazynie
Łazienkowy kosz na śmieci w kolorze złota Wenko Auron
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Czarny biurowy stalowy kosz na śmieci 10 l Rin – YAMAZAKI
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
Deski do krojenia zestaw 3 szt. 26,5x35,5 cm Choptima – Rosti
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Biały plastikowy kosz na śmieci 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Patelnia na naleśniki ze stali nierdzewnej ø 26 cm – Blomsterbergs
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
Biała stalowa dodatkowa półka 25x25 cm Silos – Metaltex
Półki kuchenne, plastikowa, metalowa
W magazynie
Czarny metalowy teleskopowy stojak na ubrania Herkules – Wenko
300×215 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Mata antypoślizgowa pod dywan 50x210 cm Anti-Slip – Flair Rugs
50×210 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Suszarka na pranie Vario – Metaltex
137×78×68 cm
W magazynie
Szafka nocna w dekorze dębu w naturalnym kolorze Farsta – Woodman
12×40 cm, dębowa, matowa
W magazynieDostawa gratis

































