



Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ta elegancka lampa stojąca stanowi idealną równowagę między prostym designem a naturalną estetyką. Lekka konstrukcja z MDF w naturalnym odcieniu tworzy przewiewną, ale stabilną podstawę, a brązowy tekstylny klosz nadaje lampie ciepły ton i tworzy przytulną atmosferę.Dzięki wysokości 140 cm i średnicy klosza 38 cm lampa idealnie nadaje się do oświetlenia salonów, kącików do czytania i sypialni. Żarówkę w klasycznym trzonku E27 można łatwo włączyć lub wyłączyć za pomocą przełącznika na przewodzie. Jej naturalny wygląd idealnie pasuje do wnętrz skandynawskich, minimalistycznych i naturalnych.Główne zalety produktu: lekka konstrukcja z jasnego MDF w naturalnym odcieniu brązowy tekstylny klosz zapewniający miękkie i przyjemne światło nowoczesna konstrukcja na trzech nóżkach zapewniająca maksymalną stabilność długi kabel z praktycznym wyłącznikiem kompatybilność z żarówkami E27 (maks. 40 W)Parametry i specyfikacja: materiał konstrukcji: 100% MDF materiał klosza: tkanina (podłoże PVC) wysokość lampy: 140 cm średnica klosza: 38 cm wysokość klosza: 20 cm długość przewodu: 150 cm typ gniazda: E27, maks. 40 W (żarówka nie wchodzi w skład zestawu)
| Zalecany typ żarówki | LED |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski, Retro |
| Główny materiał | Metal, Drewno |
| Włączanie | Włączane wyłącznikiem |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Barwa światła | Ciepła biel |
| Kolor | Beżowa |
| Długość przewodu zasilającego | 1,5 m |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Materiał | MDF |
| Pobór mocy | 40 W |
| Trzonek | E27 |
| Producent | Opviq |

Nowoczesna, metalowa, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
LED, nowoczesna, szklana
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, włączane wyłącznikiem, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, metalowa, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
LED, nowoczesna, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, metalowa, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
LED, nowoczesna, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, metalowa, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, szklana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, metalowa, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, metalowa, włączane wyłącznikiem
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, retro
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, metalowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, metalowa, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
LED, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Metalowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, metalowa, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, szklana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
LED, nowoczesna, metalowa
W magazynieDostawa gratis

Retro, włączane wyłącznikiem, 230V
W magazynieDostawa gratis
LED, nowoczesna, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
LED, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, ściemniacz
W magazynie
Szklana
W magazynieDostawa gratis
LED, ściemniacz
W magazynie
LED, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Drewniana, retro, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie