Produkty, które mogą Ci się spodobać
Ciemnoszare tapicerowane fotele jadalniane zestaw z podłokietnikami 2 szt. Laura – Actona
Wymiary 86×57×61 cm
Historia cen
- 1.04.2026 - 1415 zł
- 10.03.2026 - 1415 zł
- 14.02.2026 - 1350,65 zł
- 5.02.2026 - 1589 zł
- 16.01.2026 - 1374 zł
- 28.11.2025 - 1210 zł
- 25.11.2025 - 1211 zł
- 21.11.2025 - 1275 zł
- 7.11.2025 - 1343 zł
- 1.11.2025 - 1390 zł
- 28.10.2025 - 1589 zł
- 25.10.2025 - 1366,54 zł
- 20.10.2025 - 1589 zł
- 14.10.2025 - 1367 zł
- 7.10.2025 - 1589 zł
- 3.10.2025 - 1367 zł
- 1.10.2025 - 1589 zł
- 21.09.2025 - 1271 zł
- 16.09.2025 - 1589 zł
- 12.09.2025 - 1367 zł
- 4.09.2025 - 1589 zł
- 7.08.2025 - 1112 zł
- 30.07.2025 - 1589 zł
- 25.07.2025 - 1367 zł
- 15.07.2025 - 1589 zł
- 11.07.2025 - 1367 zł
- 8.07.2025 - 1589 zł
- 4.07.2025 - 1529 zł
Opis produktu
Ciemnoszare tapicerowane fotele jadalniane zestaw z podłokietnikami 2 szt. Laura – Actona
Wymiary
| Szerokość: | 57 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 61 cm |
| Wysokość: | 86 cm |
Specyfikacje
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Z podłokietnikami | Tak |
| Zestawy | 2 sztuki |
| Tapicerowane | Tak |
| Kolor | Czarna |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Rodzaj | Tapicerowane |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Liczba sztuk | 2 szt. |
| Szerokość podłokietnika | 4 cm |
| Wysokość podłokietnika | 65 cm |
| Wysokość oparcia | 43.5 cm |
| Szerokość siedziska | 41 cm |
| Głębokość siedziska | 45.5 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Wysokość nóg | 38 cm |
| Nośność | 110 kg |
| Waga | 9.6 kg |
| Właściwość | Z podłokietnikami/niesztaplowane/obrotowe |
| Pielęgnacja | Odkurzać regularnie za pomocą końcówki do tapicerki/czyścić suchą szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Certyfikaty i normy | FSC Mix |
| Wypełnienie | Molitan (PUR) |
| Kolekcja | Aura |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Extra |
| Kolor nóg | Czarny |
| Materiał nóg | Stal |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
| Dekor | Mat |
| Materiał konstrukcji | Stal |
| Materiał | Metal/tapicerowany |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Skala testu martindale'a | 50000 martindale |
| Nazwa materiału obicia | Actona Company A/S Basel fabric dark grey 19 |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Producent | Actona |
Polecamy

Komplet 6 krzeseł TWIZY - Materiał skóropodobny czarny + biały
Metalowa, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Zestaw 6 krzeseł z podłokietnikami z bukli i drewna kauczukowego - Terakota i czarny - LIVELIA marki Pascal Morabito
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Zestaw 6 krzeseł z podłokietnikami z bukli i drewna kauczukowego - Taupe i naturalny - SOLUNA
Drewniana, skandynawska, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
Krzesło Tapicerowane do Salonu RICK Beżowe Welurowe Nowoczesne Loft
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
W magazynie
HOMCOM Zestaw 2 Krzeseł do Jadalni - Szare Krzesła Aksamitne z Pikowaniem i Drewnianymi Nogami. Klasyczny Design i Komfort | Aosom PL
48×32×99 cm, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Krzesło do jadalni plastikowe EASY II 3+1 GRATIS, czarne
Nowoczesna, plastikowa, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Zestaw 6 krzeseł z podłokietnikami z weluru i złotego metalu - Beżowy - ELEANA
Metalowa, retro, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
Szare minimalistyczne krzesło K3-B45
Nowoczesna, drewniana, skandynawska

Białe metalowe krzesło w stylu skandynawskim L2-G56
Nowoczesna, drewniana, skandynawska

Ciemnoróżowe krzesło jadalniane LOREN VELVET z czarnymi nogami
84×58×44 cm, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynie
Komplet 6 krzeseł ROVIGO - Brązowa ekoskóra z połyskiem - Ciemne drewniane nogi
Drewniana
W magazynieDostawa gratis
HOMCOM Fotel Akcentowy z Podnóżkiem, Relaksacyjny w Wyglądzie Sztruksu, Fotel z Drewnianymi Nogami, Do Salonu, Pomarańczowy
72×40×74 cm, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Krzesło drewniane tapicerowane dąb artisan + jasny brąz W8-H45
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana

HOMCOM Zestaw krzeseł jadalnianych tapicerowanych jasnoszarych wygodne 54x57x80 cm | Aosom PL
49×60×65 cm, tapicerowana, retro
W magazynieDostawa gratis
Krzesło do jadalni drewniane RITA 3+1 GRATIS, naturalne
Nowoczesna, plastikowa, składana
W magazynieDostawa gratis
Beżowe krzesło Ciselia – Kave Home
74×51×55 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Zestaw 6 krzeseł z podłokietnikami z bukli i drewna kauczukowego - Brązowoszary i czarny - LIVELIA
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Zestaw 6 krzeseł z podłokietnikami z bukli i drewna kauczukowego - Biały i naturalny - LIVELIA marki Pascal Morabito
Drewniana, klonowa, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
Klasyczne Krzesło Tapicerowane Ciemny Orzech + Jasny Brąz K8-P84
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana

Kremowe pikowane krzesło na czarnych nóżkach G1-B98
Nowoczesna, metalowa, industrialna

Czarny kuchenny tapicerowany hoker obrotowy loft C8-F94
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana

Designerskie plastikowe krzesło kuchenne REFRESCO, pomarańczowe
Nowoczesna, plastikowa, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesne brązowe krzesło obrotowe Z5-A23
Nowoczesna, obrotowa, materiałowa

Białe minimalistyczne krzesło skandynawskie D0-K72
Nowoczesna, drewniana, skandynawska

HOMCOM Krzesło Jadalniane, Obicie Aksamitne, Forma Muszli, Nogi Metalowe, Podkładki do Nóg, Beżowy
Industrialna
W magazynieDostawa gratis
Granatowe tapicerowane krzesło drewniane N7-F23
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana

Industrialne krzesło z podłokietnikami czarny + dąb złoty G0-F77
Nowoczesna, drewniana, metalowa

Skandynawskie krzesło tapicerowane jasny beż G4-F19
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana

HOMCOM Zestaw 2 krzeseł do jadalni w stylu vintage, drewno, pokrycie z tkaniny, pianka, czarny
54×54×62 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Komplet 4 czarnych nowoczesnych krzeseł R2-W40
Nowoczesna, metalowa, skórzana
Najlepsze produkty od Bonami

Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Jasnoszara plastikowa skrzynia ogrodowa Woodys – Toomax
53×77×44 cm, plastikowa
W magazynie
Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Czarny metalowy teleskopowy stojak na ubrania Herkules – Wenko
300×120 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Kosz na śmieci z pedałem w miedzianym kolorze Wenko Leman, 3 l
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach

Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Biało-niebieska narzuta pikowana 220x230 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
220×230 cm, pikowana
W magazynie
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Termos obiadowy Termo – Orion
W magazynie
Stojak na akcesoria do mycia naczyń z żywicy polimerowej Resa – Wenko
Stojąca, z pompą
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowy organizer do szuflady z przegródkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5x11 cm
11×16×29 cm, tekstylna
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Szczotka do WC z wieszakiem na papier toaletowy Wenko Debar
Wieszaki na papier toaletowy i szczotki
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
Szklana płyta ochronna na ścianę przy kuchence Wenko Café, 60x50 cm
Do kuchni, szklana, jednokolorowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie




























































