






















Wymiary 95×72×78 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Eleganckie krzesło z podłokietnikami marki Autronic wprowadzi do Państwa salonu komfort i styl. Żółta tapicerka z tkaniny Bouclé wygląda delikatnie i nowocześnie, a ergonomicznie wyprofilowane podłokietniki i oparcie z delikatnymi guzikami zapewniają maksymalny komfort. Stabilne metalowe nogi z czarnym wykończeniem nadają fotelowi industrialny charakter i zapewniają wytrzymałość nawet przy codziennym użytkowaniu. Fotel ten jest idealny do relaksu z książką lub spotkań z przyjaciółmi. Dzięki prostemu wzornictwu z łatwością wkomponuje się w każde wnętrze.Parametry: Szerokość siedziska 46 cm Głębokość siedziska 51 cm Wysokość siedziska 43 cm Wysokość podłokietników 60 cm Szerokość podłokietników 7 cm Materiał nóg - metal Rodzaj obicia - Tkanina Bouclé
| Szerokość: | 72 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 78 cm |
| Wysokość: | 95 cm |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
|---|---|
| Z podłokietnikami | Tak |
| Tapicerowane | Tak |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Żółta |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Nośność | 120 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 13 kg |
| Producent | Autronic |


87×44×54 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie

79×52×56 cm, tapicerowana, metalowa



87×58×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie

Tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, skandynawska

Industrialna
W magazynie
83×54×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
W magazynie

85×58×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
91×47×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Industrialna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, skandynawska
W magazynie
90×50×49 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna

Tapicerowana, obrotowa, industrialna
Dostawa gratis
Skórzana, metalowa, retro

Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
Dostawa gratis
73×58×54 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
84×59×66 cm, nowoczesna, tapicerowana
Dostawa gratis
Skandynawska
W magazynie
85×57×47 cm, metalowa, z podłokietnikami
Do wysłania za 1 tydzień
Skandynawska
W magazynie
Tapicerowana
W magazynie
76×44×43 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana, industrialna, materiałowa

87×53×65 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie

Kwiaty, francuska, bawełniana satyna
W magazynie