

Wymiary 45×120×60 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stolik konferencyjny o minimalistycznym designie i wykonaniu. Wykonany jest z wysokiej jakości solidnych elementów MDF z wykończeniem laminowanym w kolorze dębu artisan. Zastosowany materiał zapewnia doskonałą wytrzymałość i stabilność całego stołu. Nogi są wyposażone w czarne plastikowe ślizgacze, które zapobiegają ryzyku uszkodzenia podłogi. Laminat jest bardzo wytrzymały, łatwy w utrzymaniu i czyszczeniu. Rozlaną kawę lub inny napój wystarczy po prostu wytrzeć, wysuszyć blat i wypolerować, a po wypadku nie będzie po nim śladu. Dąb artisan charakteryzuje się jaśniejszym odcieniem dębu, delikatniejszą strukturą drewna z mniejszymi sękami. Elegancki design i kolorystyka tego stolika konferencyjnego idealnie pasują do wnętrz w stylu industrialnym. Ale nawet w odmiennie urządzonym wnętrzu będzie nie tylko wyrazistym elementem, ale także doda mu stylu. Wymiary blatu to 120 x 60 cm, a jego grubość to 1 cm. Wysokość stolika wynosi 45 cm, a nośność do 30 kg równomiernie rozłożonego obciążenia. Dostarczany w stanie rozłożonym.
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 45 cm |
| Kształt stołu | Prostokątne |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Styl | Skandynawski, Industrialny |
| Materiał blatu | Laminat |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Dekor | Dąb artisan |
| Nośność | 25 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 16 kg |
| Producent | Autronic |


31×49×65 cm, nowoczesna, owalna
W magazynieDostawa gratis
48×120 cm, matowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, zestawy
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Okrągła, matowa, laminatowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Okrągła, metalowa, matowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, matowa
W magazynie
6×74×74 cm, okrągła, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Okrągła
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, zestawy, matowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, dębowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie