





Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 203,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zestaw dwóch stolików konferencyjnych marki Autronic to idealny wybór do nowoczesnych i industrialnych wnętrz. Stoliki charakteryzują się minimalistycznym designem z solidną metalową konstrukcją w kolorze czarnym i blatem z naturalnym dekorem drewna. Dzięki praktycznej konstrukcji stoliki można z łatwością wykorzystać osobno lub razem, co zapewnia różnorodność aranżacji przestrzeni. Zestaw ten zapewnia nie tylko funkcjonalność, ale także styl, który z pewnością ożywi każdy salon. Świetny dodatek do przytulnego i nowoczesnego domu!
| Szerokość: | 50 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 52 cm |
| Kształt stołu | Kwadratowe |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
| Materiał blatu | Drewno |
| Zestaw | Tak |
| Kolor | Czarna |
| Dekor | Stare drewno |
| Materiał | MDF + metal |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 9 kg |
| Producent | Autronic |
Opinie użytkowników
W pełni odpowiada opisowi na stronie internetowej.

Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
31×64×64 cm, nowoczesna, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Drewniane ogrodzenia
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie