




Wymiary 52×50×50 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zestaw 2 stolików Autronic to znacznie więcej niż tylko stoliki pomocnicze – to uosobienie harmonii praktyczności, stylu i wyrafinowania. Stoliki te, ozdobione dekorem dzikiego dębu, który zdobi ich solidną powierzchnię z płyty MDF, stanowią doskonałe połączenie estetyki i funkcjonalności w każdym otoczeniu. Blat stolka podkreśla naturalny charakter dekoru dzikiego dębu i nadaje Państwa pokojowi lub biuru spokojną atmosferę. Inspiracją dla projektu Autronic były motywy stylu industrialnego. Stoły mają czarne metalowe nogi o okrągłym kształcie, które nie tylko zapewniają stabilność, ale także nadają zestawowi odważny i pionierski wygląd. Prostokątny blat zapewnia dużo miejsca do przechowywania, a jednocześnie nadaje mu nowoczesny i elegancki wygląd. Inwestycja w meble Autronic to gwarancja niezrównanej jakości i długiej żywotności. Niezależnie od tego, czy urządzają Państwo przestrzeń firmową, czy też upiększają swój dom, te uniwersalne meble firmy Autronic z pewnością doskonale zaspokoją Państwa potrzeby.
| Szerokość: | 50 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 52 cm |
| Kształt stołu | Kwadratowe |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Materiał blatu | Metal, Laminat |
| Zestaw | Tak |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Ilość sztuk w zestawie | 2 szt. |
| Materiał | MDF + metal |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 9 kg |
| Producent | Autronic |

Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Drewniane ogrodzenia
W magazynie
31×64×64 cm, nowoczesna, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie