





Wymiary 37-46 cm, ⌀ 43-53 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zestaw dwóch stolików pomocniczych marki Autronic w stylu industrialnym to doskonałe połączenie praktyczności i nowoczesnego designu. Okrągłe blaty w dekorze starego drewna nadają stolikom autentyczny wygląd, a czarne metalowe nogi zapewniają stabilność i elegancki kontrast. Stoliki można łatwo wsunąć jeden pod drugi, co pozwala zaoszczędzić miejsce i umożliwia ich różnorodne wykorzystanie. Idealne do salonu jako stylowy dodatek do sofy lub fotela. Doskonały wybór dla miłośników funkcjonalnego i ponadczasowego mebli.Mniejszy stolik: śr. 43 cm, wys. 37 cmWiększy stolik: śr. 53 cm, wys. 46 cm
| Wysokość: | 37-46 cm |
|---|---|
| Średnica: | 43-53 cm |
| Kształt stołu | Okrągłe |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
| Materiał blatu | Drewno |
| Zestaw | Tak |
| Kolor | Brązowa |
| Dekor | Stare drewno |
| Ilość sztuk w zestawie | 2 szt. |
| Materiał | MDF + metal |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 8 kg |
| Producent | Autronic |

Drewniane ogrodzenia
W magazynie
31×64×64 cm, nowoczesna, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie