
Zestaw Stolików Kawowych DELIA 43 cm/53 cm Dąb Złoty Nowoczesny Loft
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynieWymiary 41-46 cm, ⌀ 50-80 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zestaw 2 sztuk stolików konferencyjnych, ale także stolików pomocniczych lub odkładanych wniesie do Państwa domu nie tylko praktyczność i wszechstronność, ale także industrialny urok. Stoliki można rozstawić pojedynczo w całym wnętrzu, tworząc ciekawe elementy do odkładania przedmiotów na różnych wysokościach. Lub można je połączyć, tworząc dużą powierzchnię do odkładania rzeczy w kształcie cyfry 8. Dużą zaletą jest możliwość wsunięcia stolików jeden w drugi, co docenią Państwo podczas sprzątania, przechowywania lub gdy potrzebują Państwo więcej miejsca. Z pewnością zainteresują one nie tylko wspomnianą już praktycznością, ale także surowym, czystym i ponadczasowym designem. Okrągłe blaty z MDF w dekorze dzikiego dębu harmonijnie uzupełnia metalowa konstrukcja na ich obwodzie w czarnym matowym proszkowym lakierze. Tworzy ona również nogi i ogólnie wzmacnia stoliki. Na dolnej listwie umieszczono czarne plastikowe ślizgacze, które zapobiegają uszkodzeniu powierzchni podłogi podczas przesuwania stolików. Blaty o grubości 1,5 cm mają bardzo przyjemną średnicę 80 cm, mniejsze 50 cm, a wysokość stolików wynosi 46 i 41 cm4. Konstrukcja ma przekrój kwadratowy. Nośność pojedynczego stolika wynosi do 30 kg.
| Wysokość: | 41-46 cm |
|---|---|
| Średnica: | 50-80 cm |
| Kształt stołu | Okrągłe, Kwadratowe |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kolor | Brązowa |
| Styl | Industrialny |
| Zestawy | Tak |
| Materiał blatu | Drewno |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Ilość sztuk w zestawie | 2 szt. |
| Materiał | MDF |
| Nośność | 30 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 15 kg |
| Producent | Autronic |

Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, matowa
W magazynie
31×49×65 cm, nowoczesna, owalna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Okrągła, metalowa, matowa
W magazynie
Okrągła
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, zestawy
W magazynie
48×120 cm, matowa
W magazynieDostawa gratis
6×74×74 cm, okrągła, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, zestawy, matowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
W magazynie
Okrągła, matowa, laminatowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie