







Wymiary 41×90×48 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 120,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stolik konferencyjny marki Autronic idealnie uzupełni Państwa nowoczesne wnętrza. Połączenie brązowego blatu z materiału MDF w dekorze dzikiego dębu i metalowych nóg zapewnia nie tylko styl, ale także stabilność i wytrzymałość. Matowa powierzchnia nadaje stolikowi elegancki wygląd, który pasuje do każdego salonu. Stanie się centralnym punktem Państwa spotkań i chwil relaksu.
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 48 cm |
| Wysokość: | 41 cm |
| Kształt stołu | Prostokątne |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kolor | Brązowa |
| Materiał blatu | Drewno |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Materiał | MDF + metal |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 7 kg |
| Producent | Autronic |

Okrągła, nowoczesna, matowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Okrągła
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, matowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
48×120 cm, matowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, metalowa, zestawy
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, metalowa, matowa
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
Okrągła, matowa, laminatowa
W magazynie
6×74×74 cm, okrągła, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
31×49×65 cm, nowoczesna, owalna
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie