










Wymiary 45×45×45 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 248,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zestaw 3 stolików pomocniczych lub pomocniczych wniesie do Państwa domu praktyczność, różnorodność, ale także industrialny urok. Stoliki można rozstawić pojedynczo w całym wnętrzu, gdzie stworzą ciekawe elementy do odkładania przedmiotów na różnych wysokościach. Można je również połączyć, tworząc dużą prostokątną powierzchnię do odkładania przedmiotów. Dużą zaletą jest możliwość wsuwania stolików jeden w drugi, co docenią Państwo podczas sprzątania, przechowywania lub gdy potrzebują Państwo więcej miejsca. Kwadratowe blaty z MDF w dekorze starego drewna harmonijnie uzupełniają czarna metalowa konstrukcja, która stanowi również nogi i wzmacnia całość stolików. Stolik z pewnością przyciąga uwagę nie tylko swoim ponadczasowym designem, ale także wszechstronnością i praktycznością. Blaty mają wymiary 35 x 35 x 35, 40 x 40 x 40 i 45 x 45 x 45 cm, grubość 1,5 cm. Konstrukcja ma przekrój kwadratowy, a dolne powierzchnie są wyposażone w plastikowe ślizgacze. Nośność pojedynczego stolika wynosi do 15 kg.
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 45 cm |
| Kształt stołu | Kwadratowe, Prostokątne |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kolor | Czarna |
| Styl | Industrialny |
| Materiał blatu | Drewno |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Zestawy | Tak |
| Dekor | Stare drewno |
| Ilość sztuk w zestawie | 3 szt. |
| Materiał | MDF + metal |
| Nośność | 15 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 11 kg |
| Producent | Autronic |

Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
31×49×65 cm, nowoczesna, owalna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, matowa
W magazynie
6×74×74 cm, okrągła, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Okrągła, matowa, laminatowa
W magazynie
Okrągła, metalowa, matowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, matowa
W magazynie
48×120 cm, matowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, metalowa, zestawy
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie