


Wymiary 45×110×60 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stolik konferencyjny wniesie do Państwa domu odrobinę industrialnego uroku. Prostokątny blat z płyty MDF w wykończeniu dzikiego dębu harmonijnie uzupełnia minimalistyczna konstrukcja nośna w kolorze czarnym. Stolik przyciąga również swoją ponadczasową i surową stylistyką. Prostokątny blat ma wymiary 110 x 60 cm, grubość 2,5 cm i składa się z dwóch części, a pośrodku tworzy ozdobną, ale również praktyczną szczelinę o grubości ok. 1 cm. Wykorzystanie tej konstrukcyjnej sztuczki zależy wyłącznie od Państwa, czy zastosują Państwo np. taśmę LED i stworzą z stolika interesujący element wystroju wnętrza. Konstrukcja ma przekrój kwadratowy i jest zakończona plastikowymi ślizgaczami na spodzie. Nośność stolika wynosi około 20 kg.
| Szerokość: | 110 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 45 cm |
| Kształt stołu | Kwadratowe, Prostokątne |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Styl | Industrialny |
| Materiał blatu | Laminat |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Materiał | MDF + metal |
| Nośność | 25 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 18 kg |
| Producent | Autronic |

Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Okrągła
W magazynie
6×74×74 cm, okrągła, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, matowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, matowa
W magazynie
31×49×65 cm, nowoczesna, owalna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, zestawy
W magazynie
48×120 cm, matowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Okrągła, metalowa, matowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Okrągła, matowa, laminatowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie