



Wymiary 56 cm, ⌀ 44 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Nowoczesny stolik pomocniczy marki Autronic łączy w sobie minimalistyczny design i funkcjonalność. Okrągłe blaty w wykończeniu dzikiego dębu nadają stolikowi naturalnej elegancji, a czarna lakierowana metalowa rama zapewnia stabilność i wytrzymałość. Dwie praktyczne półki oferują wystarczająco dużo miejsca na przechowywanie dekoracji, książek lub filiżanki kawy. Dzięki uniwersalnemu wyglądowi stolik ten jest idealnym wyborem do salonu, sypialni lub gabinetu. Wprowadź styl i praktyczność do swojego wnętrza dzięki temu ponadczasowemu meblowi!
| Wysokość: | 56 cm |
|---|---|
| Średnica: | 44 cm |
| Kształt stołu | Okrągłe |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Materiał blatu | Metal |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Materiał | MDF + metal |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 4 kg |
| Producent | Autronic |

Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
31×64×64 cm, nowoczesna, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie