
Biały stolik 49x65 cm Pebble – vtwonen
31×49×65 cm, nowoczesna, owalna
W magazynieDostawa gratisWymiary 44×110×60 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stolik konferencyjny wniesie do Państwa domu odrobinę industrialnego uroku. Prostokątny blat z płyty MDF w wykończeniu dzikiego dębu harmonijnie uzupełniają czarne metalowe nogi w kształcie litery V, płynnie przechodzące w górną krawędź blatu. Stolik przyciąga również swoją ponadczasową stylistyką. Prostokątny blat ma wymiary 110 x 60 cm i grubość 5 cm. Nogi mają prostokątny przekrój i są zakończone plastikowymi ślizgaczami. Nośność stolika wynosi około 20 kg.
| Szerokość: | 110 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 44 cm |
| Kształt stołu | Prostokątne |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kolor | Brązowa |
| Styl | Industrialny |
| Materiał blatu | Drewno |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Materiał | MDF + metal |
| Nośność | 20 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 17 kg |
| Producent | Autronic |

31×49×65 cm, nowoczesna, owalna
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
W magazynie
6×74×74 cm, okrągła, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, matowa
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, zestawy
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
48×120 cm, matowa
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, matowa, laminatowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, metalowa, matowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, matowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie