






Wymiary 45×60×40 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Prowadźcie Państwo gorące dyskusje lub odpocznijcie podczas nieformalnych rozmów przy autentycznym stoliku konferencyjnym Autronic Industrial. Stolik emanuje minimalistycznym urokiem dzięki blatu w dekorze dzikiego dębu z MDF i wprowadza do przestrzeni roboczej oraz domu swobodną, ale jednocześnie wyrafinowaną atmosferę. Nietypowy kształt emanuje artystycznym urokiem i tworzy środowisko sprzyjające dynamicznej wymianie pomysłów.Stolik konferencyjny Autronic, wykonany z wysokiej jakości płyty MDF i solidnych metalowych nóg, to nie tylko wygląd. Jest dowodem wytrzymałości i niezawodności firmy Autronic. Trzy czarne metalowe nogi zapewniają solidne podparcie i stabilność przez długie lata oraz stabilnie utrzymują stół nawet przy intensywnym użytkowaniu. W duchu marki Autronic łączy się tu najwyższa jakość wykonania z doskonałą estetyką projektu i naciskiem na praktyczne zastosowanie.Industrialny styl stołu konferencyjnego pozostaje wierny swojej nazwie i doskonale pasuje zarówno do środowiska pracy, jak i do pomieszczeń mieszkalnych w nowoczesnym stylu loftowym. Stół można bez problemu dopasować do różnych elementów dekoracyjnych i mebli. Dzięki temu szybko stanie się integralnym punktem centralnym każdego wnętrza.
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 45 cm |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
|---|---|
| Styl | Skandynawski, Industrialny |
| Materiał blatu | Metal, Laminat |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Materiał | MDF + metal |
| Nośność | 25 kg |
| Rozmiar | M |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 5 kg |
| Producent | Autronic |


Okrągła, metalowa, matowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, matowa
W magazynie
Okrągła
W magazynie
48×120 cm, matowa
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, matowa
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, zestawy
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
6×74×74 cm, okrągła, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, matowa, laminatowa
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
31×49×65 cm, nowoczesna, owalna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie