



Wymiary 34 cm, ⌀ 60 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zestaw 2 sztuk zmiennych i wielofunkcyjnych stolików, które można wykorzystać nie tylko jako zestaw konferencyjny, ale również świetnie sprawdzą się pojedynczo jako stoliki pomocnicze lub dodatkowe. A to nie wszystko. Po odłożeniu blatu stolik może służyć jako schowek lub miejsce na niezbędne przedmioty domowego użytku, które muszą być zawsze pod ręką, lub po prostu jako skromny element dekoracyjny wnętrza, na którym można postawić np. kwiaty. Możliwości są naprawdę nieograniczone, wystarczy tylko puścić wodze fantazji. Można na przykład umieścić w stolikach własne kompozycje kwiatowe lub w inny sposób je ozdobić albo postawić odpowiedni żywy kwiat. Potem wystarczy tylko cieszyć się własną kreacją i z zadowoleniem obserwować zazdrosne spojrzenia gości. Stoliki mają lekki, minimalistyczny design w bardzo popularnym stylu industrialnym. Blaty są wykonane z płyty MDF o grubości 18 mm, z dolnej części w kolorze czarnym matowym z fazowaną krawędzią obwodową, a w górnej części w 3D dekorze dzikiego dębu. Metalowa konstrukcja z cienkich okrągłych profili jest w kolorze czarnym matowym, a wykończenie powierzchni stanowi wysokiej jakości lakier proszkowy wypalany. W dolnej części znajdują się gumowe nóżki, które zapobiegają uszkodzeniu twardych podłóg, a jednocześnie zapobiegają niepożądanemu przesuwaniu stolików. Większy stolik ma średnicę blatu 60 cm i wysokość 34 cm, wyższy ma średnicę 37 cm i wysokość 39 cm. Nośność stolików wynosi do 30 kg każdy. Stoliki są bardzo łatwe w utrzymaniu, wystarczy przetrzeć je wilgotną ściereczką z odpowiednim środkiem czyszczącym i wysuszyć. Ta zaleta z pewnością zostanie doceniona przez wszystkich, nie tylko podczas sprzątania. Kolejną zaletą jest brak konieczności skomplikowanego montażu. Wystarczy ostrożnie rozpakować, założyć blaty i stoliki są gotowe do długoletniej służby, wprowadzając do Państwa wnętrza urok industrialnego stylu.
| Wysokość: | 34 cm |
|---|---|
| Średnica: | 60 cm |
| Wykończenie powierzchni | Połysk |
|---|---|
| Kształt stołu | Okrągłe |
| Styl | Skandynawski, Industrialny |
| Zestawy | Tak |
| Materiał blatu | Metal, Laminat |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Ilość sztuk w zestawie | 2 szt. |
| Materiał | MDF + metal |
| Nośność | 25 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 10 kg |
| Producent | Autronic |

Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis

Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
6×74×74 cm, okrągła, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, matowa
W magazynie
48×120 cm, matowa
W magazynieDostawa gratis
31×49×65 cm, nowoczesna, owalna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, matowa, laminatowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, matowa
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, zestawy
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła
W magazynie
Okrągła, metalowa, matowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie