





















Wymiary 91×60×57 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stylowe krzesło do jadalni marki Autronic o nowoczesnym designie, łączące w sobie komfort i elegancję. Wygodne siedzisko i oparcie są tapicerowane wodoodporną tkaniną w przyjemnym zielonym odcieniu, co sprawia, że krzesło stanowi doskonały dodatek do każdego wnętrza. Masywne drewniane nogi w naturalnym kolorze zapewniają krzesłu stabilność i wytrzymałość, a obrotowy mechanizm z funkcją 360° zapewnia komfort użytkowania. Krzesło do jadalni idealnie nadaje się nie tylko do domów, ale także do kawiarni lub restauracji, gdzie wymagane jest nowoczesne i funkcjonalne wyposażenie.Parametry: Szerokość siedziska 40 cm Głębokość siedziska 43 cm Wysokość siedziska 47 cm Wysokość podłokietników 64 cm Szerokość podłokietników 6 cm Funkcje - obrót o 360°
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 57 cm |
| Wysokość: | 91 cm |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
|---|---|
| Z podłokietnikami | Tak |
| Tapicerowane | Tak |
| Właściwości | Obrotowe |
| Kolor | Zielona |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Nośność | 120 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 12 kg |
| Producent | Autronic |

Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, tapicerowana, rustykalna
W magazynie
81×57×47 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie
Nowoczesna, obrotowa, metalowa
W magazynieDostawa gratis
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, plastikowa, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
97×50×55 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
80×40×36 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
W magazynie
86×44×51 cm, drewniana, rattanowa
W magazynie
82×42×41 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, skandynawska, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
57×57×66 cm, retro
W magazynieDostawa gratis
85×46×46 cm, drewniana, rattanowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie