
Szybkoschnący XXL ręcznik plażowy LEORIX kolorowy 150 x 210 cm, 100% mikrofibra
Plażowa, z mikrofibry, szybkoschnąca
W magazynieWymiary 49×137 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 83,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Praktyczny leżak plażowy, który można złożyć do kształtu torby z uchwytami i zabrać ze sobą nad wodę. Nadaje się również na piknik lub kemping. Leżak jest bardzo praktyczny. Ma dobre właściwości izolacyjne, izoluje od zimna i wilgoci.
| Szerokość: | 49 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 137 cm |
| Plażowy | Tak |
|---|---|
| Materiał | Poliestr, Bawełna |
| Zestawy | Sztukowe |
| Kolor | Czerwona |
| Motyw | Jednokolorowe |
| Długość | 137 cm |
| Materiał powierzchni tkaniny | 52 % poliester, 48 % bawełna |
| Materiał wypełnienia | Piana PUR |
| Producent | B.E.S. Petrovice |

Plażowa, z mikrofibry, szybkoschnąca
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
Plażowa, z mikrofibry, szybkoschnąca
W magazynie





Bawełniana
W magazynie




70×140 cm, lniana, bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie



Bawełniana, zestawy
W magazynie
30×50 cm, bawełniana
W magazynie

Bawełniana
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
30×50 cm, bawełniana
W magazynie

Plażowa, z mikrofibry, szybkoschnąca
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Nowoczesna, szklana, z sitkiem
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
40×140 cm, na ławki
W magazynie
4×40×150 cm, średnica
W magazynie
40×140 cm, okrągła, na ławki
W magazynie
4×40×140 cm, z podłokietnikami, z poduszkami w zestawie
W magazynie



Dywaniki łazienkowe, poliestrowa, zestawy
W magazynie
Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie