





Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wprowadź do pokoju dziecięcego magię popularnego serialu Bing – dzięki temu licencjonowanemu zestawowi do małego łóżeczka jest to bardzo proste. Zestaw zdobi motyw pełen radości i zabawy, który spodoba się nawet najmłodszym. Zestaw jest uszyty z wysokiej jakości bawełny, co zapewnia komfort snu, dobre właściwości termoregulacyjne i łatwość pielęgnacji. Poduszka i kołdra mają zamek błyskawiczny, dzięki czemu można je łatwo założyć i zdjąć – idealne do szybkiej zmiany i konserwacji. Zalecamy pranie w delikatnym cyklu, suszenie w suszarce bębnowej przy niskich obrotach lub na wolnym powietrzu – bawełna zachowa swoją miękkość i kształt. Zestaw zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 40 x 60 cm 1x poszwa na kołdrę 100 x 135 cm
| Asortyment | Do łóżeczka |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek |
| Materiał | Bawełna |
| Motyw | Zwierzątka |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w niskiej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżeczko dziecięce |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 100 x 135 cm, 40 x 60 cm |
| Rozmiary kołdry | 100 x 135 cm |
| Rozmiary poduszki | 40 x 60 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | Jerry Fabrics |

Do łóżeczka, zamek, mikroplusz
W magazynie
Kraina lodu, dla dziewczynek, klasyczna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry, satyna
W magazynie
Dla dziewczynek, do sypialni i salonu, do łóżeczka
W magazynie
Myszka Miki i Minnie, dla dziewczynek, klasyczna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Dinozaury, dla chłopców, do łóżeczka
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z krepy
W magazynie
Kraina lodu, dla dziewczynek, klasyczna
W magazynie
Zamek, z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry, zwierzątka
W magazynie
Samochody, dla chłopców, klasyczna
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Dla chłopców, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Klasyczna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Kraina lodu, dla dziewczynek, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, z mikrofibry
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Dla chłopców, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Dla chłopców, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Dla chłopców, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Zwierzątka
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Plastikowa
W magazynie
Solarna, ścienne oświetlenie, plastikowa
W magazynie
Woalowa, prosta, sztukowa
W magazynie
Prostokąt
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, sztukowa
W magazynie
Zimowa, włókno puste
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Drewniana, ścienna, designerska
W magazynie
Ekologiczna, sztukowa
W magazynie
Stal nierdzewna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

10×100×0 cm, prosta
W magazynie
Skrzat
W magazynie
Szklana
W magazynie
23×45×30 cm, plastikowa, z wieczkiem
W magazynie
Elastyczna
W magazynie