
PrzytulneMieszkanie.pl PrzytulneMieszkanie.pl Bawełniana pościel FLAMIRA niebiesko-różowa Rozmiar pościeli: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Zamek, bawełniana satyna
W magazynieOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel, która od razu przykuje uwagę nie tylko Twojego dziecka Wesołego motywu z filmu animowanego Kraina Lodu 2 nie może zabraknąć w pokoju Twojej małej księżniczki. Pościel ponadto potrafi wyczarować uśmiech na twarzy dziecka, stając się zarówno doskonałym dodatkiem do jego pokoju. Przyjemna bawełna zapewni wygodny i spokojny sen. Komplet zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 40 x 60 cm 1x poszwę na kołdrę 100 x 135 cm
| Motyw | Kraina lodu |
|---|---|
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Asortyment | Do łóżeczka |
| Materiał | Bawełna |
| Kolor | Fioletowa |
| 4home | 4HOME |
| Bohater | Kraina Lodu |
| Rodzaj łóżka | Łóżeczko dziecięce |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 100 x 135 cm, 40 x 60 cm |
| Rozmiary kołdry | 100 x 135 cm |
| Rozmiary poduszki | 40 x 60 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | Jerry Fabrics |

Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z krepy
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, mikroplusz
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna, zamek
W magazynie
Zamek, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Zamek, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, flanelowa, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z krepy, z mikrofibry
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, flanelowa, z mikrofibry
W magazynie
Dla chłopców, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Klasyczna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna, zamek
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Dinozaury, dla chłopców, do łóżeczka
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z krepy
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Dla dziewczynek, do sypialni i salonu, do łóżeczka
W magazynie

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Na drzwi, na stół
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Do sypialni, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Szklana, dawkowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Solarna, ścienne oświetlenie, plastikowa
W magazynie


Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie