






Wymiary 82×43×43 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Czteroczęściowy zestaw krzeseł w eleganckim wykończeniu orzechowym łączy w sobie ponadczasowy styl, wygodę i wytrzymałość. Tradycyjny kształt wpołączeniu z delikatnymi elementami industrialnymi sprawia, że krzesła są uniwersalne i doskonale uzupełniają nowoczesne, rustykalne i klasyczne wnętrza. Krzesła nadają się do jadalni, kuchni lub kącika roboczego, gdzie stworzą przytulne miejsce do codziennego siedzenia i uroczystych okazji. Każde krzesło jest wyposażone w przestronne drewniane siedzisko i ergonomiczne oparcie, które zapewnia niezbędne wsparcie pleców nawet podczas dłuższego siedzenia. Stabilna konstrukcja wykonana 100% z metalu zapewnia wysoką nośność do 200 kg i długą żywotność, a wysokiej jakości drewniane elementy nadają całości naturalny i ciepły wygląd. Dzięki wysokości siedziska 48 cm krzesła można łatwo łączyć z większością stołów jadalnych. Parametry: Materiał ramy: 100% metal Wysokość siedziska: 48 cm Szerokość siedziska: 40 cm Wysokość oparcia: 39 cm Szerokość oparcia: 46 cm Nośność: 200 kg Kolor: orzech
| Szerokość: | 43 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 43 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Styl | Rustykalny, Industrialny |
|---|---|
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Zestawy | 4 sztuki |
| Kolor | Czarna |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Dekor | Orzech |
| Ilość sztuk w zestawie | 4 szt. |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 110 kg |
| Waga | 21,56 kg |
| Producent | Hanah Home |

81×57×47 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
57×57×66 cm, retro
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, plastikowa, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, składana
W magazynie
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna, obrotowa, metalowa
W magazynieDostawa gratis
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynieDostawa gratis
85×46×46 cm, drewniana, rattanowa
W magazynie
80×40×36 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
82×42×41 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, tapicerowana, rustykalna
W magazynie
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
86×44×51 cm, drewniana, rattanowa
W magazynie
97×50×55 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Drewniana, skandynawska, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie