




Wymiary 220×200 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 847,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Letnie kołdry COOL EFECT to przełomowa nowość na czeskim rynku. Nie musicie już pocić się w letnie noce. Dzięki nowej tkaninie COOL EFECT kołdry zapewnią Państwu przyjemny i niczym nie zakłócony sen.Skład kołdry: powierzchnia – 100% bawełna (COOL EFECT), wypełnienie – 100% poliester (włókno hollow)Efekt termoregulacyjnyTkanina bawełniana jest zadrukowana technologią PCM, dzięki czemu reguluje temperaturę ciała przez całą noc. Kołdra jest oczywiście pokryta poszewką, ale nawet po zmianie pozycji poczują Państwo natychmiastowe, delikatne ochłodzenie, które umili Państwu sen bez uczucia pocenia się. Chłodzący dotykNawet jeśli ciało nie ma bezpośredniego kontaktu z tkaniną, nadmiar ciepła jest skutecznie odprowadzany, co daje natychmiastowe uczucie chłodu. Jako pościel zapewniającą odpowiedni efekt chłodzenia polecamy pościel z muślinu.Mocna i wytrzymała tkaninaBawełniana przędza 30Ne zapewnia dobrą stabilność wymiarową i wysoką odporność na mechacenie.Technologia Tonesof cool: natychmiastowy efekt chłodzenia z termoregulacjąTonesof Cool to opatentowana technologia chłodząca, która stymuluje tkaninę do odprowadzania nadmiaru ciepła z ciała i pomaga w natychmiastowym obniżeniu temperatury ciała. Oprócz natychmiastowego uczucia chłodu, technologia ta zapewnia długotrwałą równowagę termiczną. Utrzymajcie swoje ciało w strefie komfortu.Jak to działa?Tonesof Cool natychmiast obniża temperaturę ciała, ponieważ wysoka efuzja cieplna szybko odprowadza ciepło ze skóry. Przy pierwszym kontakcie odczuwa się natychmiastowe uczucie chłodu. Proces ten można nazwać„inteligentną wymianą ciepła”Intelligentheatexchange. Materiał COOL EFECT wraz z Państwa ciałem i skórą osiąga całkowitą równowagę termiczną, zapewniając uczucie termicznego ukojenia.Poprawa jakości snuTechnologia ta ma bardzo pozytywny wpływ na jakość snu. Inteligentny mechanizm wymiany ciepła utrzymuje ciało w strefie komfortu. Dzięki temu organizm mniej cierpi z powodu nocnych potów, a sen jest dłuższy, zdrowszy i bardziej komfortowy, z mniejszą liczbą przebudzeń.Zalety materiału Natychmiastowe uczucie chłodu Inteligentny mechanizm wymiany ciepła Zachowana oddychalność Gwarantowana delikatność Długotrwała regulacja temperatury Odporność na pranie Opatentowana technologia Certyfikat Oeko-Tex® dla materiału
| Szerokość: | 220 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Rodzaj | Łóżko dwuosobowe |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Materiał | Bawełna |
| 4home | Niska temperatura suszenia |
| Materiał powierzchni tkaniny | 100% bawełna |
| Materiał wypełnienia | 100% poliester (włókno puste) |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne standard |
| Rozmiar | 220 x 200 cm |
| Rozmiary kołdry | 220 x 200 cm |
| Sezonowość kołdry | Letnia |
| Waga wypełnienia | 660 g |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Kvalitex |

220×240 cm, bawełniana, łóżko dwuosobowe
W magazynieDostawa gratis
140×200 cm, łóżko jednoosobowe, satyna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
200×220 cm
W magazynie

200×220 cm
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, satyna
W magazynie
140×200 cm, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie



140×200 cm
W magazynie

Łóżko jednoosobowe
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

Łóżko dwuosobowe
W magazynie


Bawełniana, łóżko dwuosobowe, wysokość
W magazynie
220×240 cm
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe
W magazynie


Bawełniana
W magazynie


Łóżko dwuosobowe
W magazynie

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie

Kwiaty, francuska, bawełniana satyna
W magazynie