



Wymiary 107×46×40 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ożyw swoją kuchnię lub jadalnię eleganckim zestawem 6 krzeseł barowych, które łączą w sobie nowoczesny design, komfort i wysoką wytrzymałość. Krzesła mają solidną metalową konstrukcję isą tapicerowane wysokiej jakości sztuczną skórą w kolorze czarnym, która jest łatwa w czyszczeniu i odporna na zużycie. Ergonomicznie wyprofilowane oparcie i siedzisko z wysokiej jakości wypełnieniem piankowym (18 DNS w oparciu i 22 DNS w siedzisku) zapewniają wygodę nawet podczas dłuższego siedzenia. Dzięki wysokości siedziska 70 cm krzesła doskonale nadają się do stołów barowych lub wysp kuchennych o standardowej wysokości. Czarne metalowe nogi zapewniają stabilność i podkreślają nowoczesny wygląd. Zestaw jest idealnym wyborem dla wszystkich, którzy szukają praktycznego i stylowego rozwiązania do swojego domu. Pasuje zarówno do nowoczesnych wnętrz, jak i do pomieszczeń w stylu industrialnym. Parametry i specyfikacja: Materiał ramy: metal Obicie: sztuczna skóra Wypełnienie: pianka 18 DNS (oparcie), 22 DNS (siedzisko) Wysokość siedziska: 70 cm Wysokość oparcia: 37 cm Kolor: czarny / czarny
| Szerokość: | 46 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 107 cm |
| Materiał | Tapicerowane, Metalowe |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
| Materiał wypełnienia | Eko skóra |
| Zestawy | Tak |
| Kolor | Czarna |
| Ilość sztuk w zestawie | 6 szt. |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 90 kg |
| Rozmiar | 6 szt. |
| Waga | 35,87 kg |
| Producent | Hanah Home |

Nowoczesna, materiałowa, cztery nogi
W magazynie
Nowoczesna, cztery nogi
W magazynie

Bukowa, cztery nogi
W magazynie
118×46×44 cm, drewniana, cztery nogi
W magazynie
54×32×62 cm, obrotowa, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
53×46×67 cm, materiałowa, zestawy
W magazynieDostawa gratis
26×47×107 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie