




Wymiary 105×45×43 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ożyw wnętrze stylowym zestawem krzeseł barowych, które łączą nowoczesny wygląd z wysokim komfortem. Dzięki połączeniu czarnej metalowej ramy i delikatnej tkaniny Babyface wkolorze kawowym krzesła wyglądają ponadczasowo i łatwo pasują do różnych rodzajów wnętrz – od nowoczesnej kuchni po domowy bar. Siedzisko o wysokości 71 cm idealnie nadaje się do stołów barowych lub wysp kuchennych. Wygodę siedzenia zapewnia wysokiej jakości pianka – bardziej miękka w oparciu (18 DNS) i twardsza w siedzisku (22 DNS). Metalowe nogi nadają krzesłom niezbędną stabilność i wytrzymałość, dzięki czemu sprawdzają się nawet przy codziennym użytkowaniu. Zestaw ten jest nie tylko funkcjonalny, ale także charakterystyczny pod względem wzornictwa. Dzięki kompaktowym wymiarom krzesła z łatwością dopasują się nawet do mniejszych pomieszczeń, gdzie dodadzą nowoczesnego charakteru bez zakłócania harmonii wnętrza. Parametry i specyfikacja: Wysokość siedziska: 71 cm Rama: 100% metal Tkanina: Babyface Wypełnienie: pianka 18 DNS (oparcie), pianka 22 DNS (siedzisko) Kolor: kawowy i czarny
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 43 cm |
| Wysokość: | 105 cm |
| Materiał | Metalowe |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny |
| Zestawy | Tak |
| Kolor | Czarna |
| Ilość sztuk w zestawie | 4 szt. |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 90 kg |
| Rozmiar | 4 szt. |
| Waga | 24,70 kg |
| Producent | Hanah Home |

26×47×107 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis

53×46×67 cm, materiałowa, zestawy
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, materiałowa, cztery nogi
W magazynie
54×32×62 cm, obrotowa, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
118×46×44 cm, drewniana, cztery nogi
W magazynie
Nowoczesna, cztery nogi
W magazynie
Bukowa, cztery nogi
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie