

Wymiary 102×46×40 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Nadaj swojej kuchni lub barowi nowoczesny i elegancki wygląd dzięki temu zestawowi czterech stylowych krzeseł barowych. Połączenie kremowej tapicerki i błyszczących chromowanych nóg wygląda czysto i gustownie, dzięki czemu krzesła pasują do nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz. Są doskonałym wyborem zarówno do domów, jak i designerskich kawiarni lub pomieszczeń socjalnych. Krzesła są tapicerowane przyjemną tkaniną Babyface, która jest miękka w dotyku, a jednocześnie wytrzymała w codziennym użytkowaniu. Komfort siedzenia zapewniają dwie warstwy wysokiej jakości pianki – bardziej miękka pianka w oparciu (18 DNS) zapewnia przyjemne podparcie pleców, a twardsza pianka w siedzisku (22 DNS) gwarantuje komfort nawet podczas dłuższego siedzenia. Ergonomiczny kształt siedziska i oparcia zwiększa ogólny komfort. Stabilność zapewnia solidna metalowa rama i wysokie nóżki w chromowanym wykończeniu, które nadają krzesłom nowoczesny i lekki wygląd. Dzięki wysokości nóg 65 cm i wysokości siedziska 37 cm krzesła idealnie pasują do większości stołów barowych i wysp kuchennych. Kompaktowe wymiary sprawiają, że nie zajmują dużo miejsca, a mimo to zapewniają wygodne siedzenie. Parametry i specyfikacja: Materiał konstrukcji: 100% metal Tapicerka: tkanina Babyface Wypełnienie oparcia: pianka 18 DNS Wypełnienie siedziska: pianka 22 DNS Wysokość siedziska: 37 cm Wysokość nóg: 65 cm Kolor: kremowy / chrom
| Szerokość: | 46 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 102 cm |
| Materiał | Tapicerowane, Metalowe |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
| Materiał wypełnienia | Materiał |
| Zestawy | Tak |
| Kolor | Beżowa |
| Ilość sztuk w zestawie | 4 szt. |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 90 kg |
| Rozmiar | 4 szt. |
| Waga | 23,13 kg |
| Producent | Hanah Home |

53×46×67 cm, materiałowa, zestawy
W magazynieDostawa gratis
26×47×107 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
118×46×44 cm, drewniana, cztery nogi
W magazynie
54×32×62 cm, obrotowa, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Bukowa, cztery nogi
W magazynie
Nowoczesna, cztery nogi
W magazynie
Nowoczesna, materiałowa, cztery nogi
W magazynie

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie