



Wymiary 107×46×40 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Nadaj kuchni lub jadalni nowoczesny wygląd dzięki temu eleganckiemu zestawowi sześciu krzeseł barowych. Ich ponadczasowy design w połączeniu z czarnym siedziskiem i białymi detalami wygląda stylowo i subtelnie uzupełnia wnętrze niezależnie od jego stylu. Idealnie nadają się do wyższych blatów, wysp kuchennych i domowych barów. Solidna konstrukcja metalowa zapewnia stabilność i długą żywotność, a tapicerka z tkaniny Babyface nadaje krzesłom przyjemny wygląd i wygodną powierzchnię. Wygodę siedzenia zapewnia wypełnienie z wysokiej jakości pianki – pianka 22 DNS w siedzisku zapewnia miękkość, a pianka 18 DNS w oparciu zapewnia niezbędne wsparcie dla pleców. Wysokość siedziska 70 cm jest idealna do siedzenia przy barze i wysokich stołach, a oparcie o wysokości 37 cm zapewnia wygodne oparcie. Tkanina Babyface jest ponadto łatwa w utrzymaniu, co docenisz podczas codziennego użytkowania. Parametry i specyfikacja: Rama: 100% metal Pokrycie: tkanina Babyface Wypełnienie: pianka 18 DNS (oparcie), pianka 22 DNS (siedzisko) Wysokość siedziska: 70 cm Wysokość oparcia: 37 cm Kolor: czarny / biały
| Szerokość: | 46 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 107 cm |
| Materiał | Tapicerowane, Metalowe |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny |
| Materiał wypełnienia | Materiał |
| Zestawy | Tak |
| Kolor | Czarna |
| Ilość sztuk w zestawie | 6 szt. |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 90 kg |
| Rozmiar | 6 szt. |
| Waga | 37,24 kg |
| Producent | Hanah Home |

Nowoczesna, cztery nogi
W magazynie
54×32×62 cm, obrotowa, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
118×46×44 cm, drewniana, cztery nogi
W magazynie
Bukowa, cztery nogi
W magazynie

Nowoczesna, materiałowa, cztery nogi
W magazynie
26×47×107 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
53×46×67 cm, materiałowa, zestawy
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie