




Wymiary 105×45×43 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ożyw wnętrze stylowym zestawem krzeseł barowych, które łączą nowoczesny wygląd z wysokim komfortem. Dzięki połączeniu czarnej ramy metalowej i delikatnej tkaniny Babyface wkolorze czarnym krzesła wyglądają ponadczasowo i łatwo pasują do różnych rodzajów wnętrz – od nowoczesnej kuchni po domowy bar. Siedzisko o wysokości 71 cm jest idealne do wykorzystania przy blatach barowych lub wyspach kuchennych. Wygodę siedzenia zapewnia wysokiej jakości pianka – bardziej miękka w oparciu (18 DNS) i twardsza w siedzisku (22 DNS). Metalowe nogi nadają krzesłom niezbędną stabilność iwytrzymałość, dzięki czemu sprawdzają się nawet przy codziennym użytkowaniu. Zestaw ten jest nie tylko funkcjonalny, ale także charakterystyczny pod względem designu. Dzięki kompaktowym wymiarom krzesła z łatwością dopasują się nawet do mniejszych pomieszczeń, gdzie dodadzą nowoczesnego charakteru bez zakłócania harmonii wnętrza. Parametry i specyfikacja: Wysokość siedziska: 71 cm Rama: 100% metal Tkanina: Babyface Wypełnienie: pianka 18 DNS (oparcie), pianka 22 DNS (siedzisko) Kolor: czarny i czarny
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 43 cm |
| Wysokość: | 105 cm |
| Materiał | Metalowe |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny |
| Zestawy | Tak |
| Kolor | Czarna |
| Ilość sztuk w zestawie | 2 szt. |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 90 kg |
| Rozmiar | 2 szt. |
| Waga | 12,35 kg |
| Producent | Hanah Home |

Nowoczesna, cztery nogi
W magazynie
53×46×67 cm, materiałowa, zestawy
W magazynieDostawa gratis
Bukowa, cztery nogi
W magazynie
Nowoczesna, materiałowa, cztery nogi
W magazynie
54×32×62 cm, obrotowa, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
26×47×107 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis

118×46×44 cm, drewniana, cztery nogi
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie