

Wymiary 105×45×43 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stylowy zestaw czterech krzeseł barowych w połączeniu zkawową tkaniną Babyface izłotymi metalowymi nogami nada każdemu pomieszczeniu elegancji i oryginalności. Nowoczesny design będzie się wyróżniał zarówno przy kuchennej wyspie, jak i w domowym barze, gdzie będzie pełnił funkcję designerskiego dodatku i praktycznego miejsca do siedzenia. Siedzisko o wysokości 71 cm jest idealne do wygodnego spożywania posiłków przy wyższych blatach. O komfortowe siedzenie dba miękka pianka w oparciu (18 DNS) i twardsze wypełnienie siedziska (22 DNS), które zapewnia niezbędne wsparcie podczas codziennego użytkowania. Dodatkowo wysokiej jakości metalowa konstrukcja zapewnia stabilność i długą żywotność. Elegancki wygląd uzupełniony delikatnymi detalami w kolorach kawy i złota z łatwością komponuje się zarówno z nowoczesnym, jak i klasycznym wystrojem wnętrz. Dzięki solidnej konstrukcji i kompaktowym rozmiarom krzesło nadaje się również do mniejszych pomieszczeń. Parametry i specyfikacja: Wysokość siedziska: 71 cm Rama: 100% metal Tkanina: Babyface Wypełnienie: pianka 18 DNS (oparcie), pianka 22 DNS (siedzisko) Kolor: kawowy i złoty
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 43 cm |
| Wysokość: | 105 cm |
| Materiał | Metalowe |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny |
| Zestawy | Tak |
| Ilość sztuk w zestawie | 4 szt. |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 90 kg |
| Rozmiar | 4 szt. |
| Waga | 24,70 kg |
| Producent | Hanah Home |

26×47×107 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, materiałowa, cztery nogi
W magazynie

54×32×62 cm, obrotowa, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, cztery nogi
W magazynie
53×46×67 cm, materiałowa, zestawy
W magazynieDostawa gratis
118×46×44 cm, drewniana, cztery nogi
W magazynie
Bukowa, cztery nogi
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie