



Wymiary 102×46×40 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ożyw kuchnię lub bar eleganckim zestawem dwóch nowoczesnych krzeseł barowych. Połączenie szarego siedziska i białych nóg wygląda czysto i stylowo, dzięki czemu krzesła z łatwością wkomponują się w nowoczesne i skandynawskie wnętrza. Ich ponadczasowy wygląd doskonale uzupełni wyspę kuchenną, domowy bar lub wysoki stół jadalny. Krzesła zostały zaprojektowane z naciskiem na komfort i wytrzymałość. Stabilna metalowa konstrukcja zapewnia solidność i długą żywotność, a tapicerka z miękkiej tkaniny Babyface zapewnia przyjemne uczucie podczas siedzenia. Oparcie jest wypełnione bardziej miękką pianką (18 DNS), natomiast siedzisko twardszą pianką (22 DNS), dzięki czemu siedzenie pozostaje wygodne nawet podczas dłuższego siedzenia. Metalowe nogi z białym wykończeniem nadają krzesłom lekkości i łatwo komponują się z innymi kolorami we wnętrzu. Dzięki wysokości siedziska 37 cm i wysokości nóg 65 cm krzesła idealnie nadają się do klasycznych blatów barowych. Kompaktowe wymiary pozwalają na łatwe ustawienie nawet w mniejszych pomieszczeniach. Parametry i specyfikacja: Materiał konstrukcji: 100% metal Tapicerka: tkanina Babyface Wypełnienie oparcia: pianka 18 DNS Wypełnienie siedziska: pianka 22 DNS Wysokość siedziska: 37 cm Wysokość nóg: 65 cm Kolor: szary / biały
| Szerokość: | 46 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 102 cm |
| Materiał | Metalowe |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
| Zestawy | Tak |
| Kolor | Szara |
| Ilość sztuk w zestawie | 2 szt. |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 90 kg |
| Rozmiar | 2 szt. |
| Waga | 11,56 kg |
| Producent | Hanah Home |

118×46×44 cm, drewniana, cztery nogi
W magazynie
Nowoczesna, materiałowa, cztery nogi
W magazynie

54×32×62 cm, obrotowa, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
53×46×67 cm, materiałowa, zestawy
W magazynieDostawa gratis
Bukowa, cztery nogi
W magazynie
26×47×107 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, cztery nogi
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie