



Wymiary 107×46×40 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Dodaj stylowy akcent do swojego domu dzięki zestawowi 6 krzeseł barowych, które łączą w sobie nowoczesny design, wygodę i wytrzymałość. Dzięki solidnej metalowej ramie zbiałymi nogami i obiciu z wysokiej jakości sztucznej skóry w kolorze czerwonym krzesła wyglądają świeżo i ponadczasowo. Doskonale pasują zarówno do jasnych, jak i ciemniejszych wnętrz, nadając pomieszczeniu elegancki wygląd. Siedzisko i oparcie wypełnione są wysokiej jakości pianką oróżnej gęstości (18 DNS w oparciu, 22 DNS w siedzisku), dzięki czemu zapewniają wygodę nawet podczas dłuższego siedzenia. Wysokość siedziska 70 cm jest idealna do większości stołów barowych lub wysp kuchennych. Biała metalowa konstrukcja nie tylko ładnie kontrastuje z czerwonym obiciem, ale także zapewnia niezbędną stabilność i długą żywotność. Ten zestaw to doskonały wybór dla wszystkich, którzy szukają stylowego i praktycznego rozwiązania do nowoczesnego domu. Krzesła są łatwe w czyszczeniu, świetnie wyglądają, a jednocześnie zapewniają wygodę siedzenia przy każdej okazji – od śniadania po wieczorne spotkanie z przyjaciółmi. Parametry i specyfikacja: Materiał ramy: 100% metal Pokrycie: sztuczna skóra Wysokość oparcia: 37 cm Wysokość siedziska: 70 cm Wypełnienie: pianka 18 DNS (oparcie), 22 DNS (siedzisko) Kolor: czerwony / biały
| Szerokość: | 46 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 107 cm |
| Materiał | Tapicerowane, Metalowe |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny |
| Materiał wypełnienia | Eko skóra |
| Zestawy | Tak |
| Kolor | Czerwona |
| Ilość sztuk w zestawie | 6 szt. |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 90 kg |
| Rozmiar | 6 szt. |
| Waga | 35,87 kg |
| Producent | Hanah Home |

Nowoczesna, materiałowa, cztery nogi
W magazynie
Nowoczesna, cztery nogi
W magazynie
26×47×107 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
118×46×44 cm, drewniana, cztery nogi
W magazynie

54×32×62 cm, obrotowa, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Bukowa, cztery nogi
W magazynie
53×46×67 cm, materiałowa, zestawy
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie