





Wymiary 90×50×49 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Luksus i elegancja Zmień przestrzeń mieszkalną w oazę luksusu i elegancji dzięki wyjątkowemu zestawowi. Ten zestaw czterech krzeseł, wykonany z najwyższą precyzją i dbałością o szczegóły, został zaprojektowany tak, aby nadać wystrojowi wnętrza nowy wymiar. Ciesz się wyjątkowym komfortem Zanurz się w siedziskach z pluszowej aksamitnej tkaniny i doświadcz niezrównanego komfortu, jakiego nigdy wcześniej nie zaznałeś. Dzięki miękkiej i aksamitnej strukturze siedzisk poczujesz się jak członek rodziny królewskiej, co pozwoli zrelaksować się i odpocząć po długim dniu. Podkreśl wystrój swojego domu Dzięki połączeniu kremowego i złotego koloru zestaw krzeseł doda każdemu pomieszczeniu odrobinę wyrafinowania i uroku. Dzięki eleganckiemu designowi i luksusowym materiałom doskonale pasuje do nowoczesnych i tradycyjnych wnętrz i bez wysiłku podnosi ogólną estetykę domu. Wytrzymała i solidna konstrukcja Zestaw krzeseł, wykonany 100% z metalowej ramy i nóg z drewna grabowego, został zaprojektowany z myślą o trwałości. Solidna rama zapewnia stabilność i wytrzymałość, a nogi z drewna grabowego zapewniają dodatkowe wsparcie. Dzięki nośności 160 kg krzesła te zostały zaprojektowane tak, aby przetrwać próbę czasu. Dane techniczne: Rama: 100% metal Siedzisko: aksamitna tkanina Nogi z drewna grabowego Szerokość: 50 cm Wysokość: 90 cm Głębokość: 49 cm (4 sztuki) Wysokość siedziska: 40,5 cm Nośność: 160 kg Kolor: kremowy i złoty
| Szerokość: | 50 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 49 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Zestawy | 4 sztuki |
| Tapicerowane | Tak |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Dekor | Orzech |
| Ilość sztuk w zestawie | 4 szt. |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 100 kg |
| Rozmiar | 4 szt. |
| Waga | 24,3 kg |
| Producent | Hanah Home |

Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
81×57×47 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie
Nowoczesna, plastikowa, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, obrotowa, metalowa
W magazynieDostawa gratis
57×57×66 cm, retro
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
86×44×51 cm, drewniana, rattanowa
W magazynie
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
80×40×36 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
97×50×55 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynieDostawa gratis
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, tapicerowana, rustykalna
W magazynie
Drewniana, skandynawska, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis

Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
82×42×41 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
85×46×46 cm, drewniana, rattanowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, składana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie