





Wymiary 84×42×42 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ten czteroczęściowy zestaw krzeseł w tradycyjnym stylu rustykalnym nada wnętrzu przytulny wygląd i zapewni wygodne miejsce do siedzenia. Ponadczasowy design łączy solidną metalową ramę, wygodne siedzisko z PU skóry i plastikowe oparcie, dzięki czemu krzesła wyglądają elegancko, a jednocześnie są wytrzymałe w codziennym użytkowaniu. Nadają się zarówno do kuchni i jadalni, jak i do kawiarni lub restauracji. Siedzisko jest miękkie i przyjemne wdotyku, łatwe w utrzymaniu i zapewnia komfort nawet podczas dłuższego siedzenia. Plastikowe oparcie jest wyprofilowane tak, aby zapewnić naturalne podparcie pleców. Metalowa konstrukcja zapewnia stabilność i wysoką nośność, dzięki czemu krzesła są odpowiednie dla szerokiego grona użytkowników. Dzięki uniwersalnym wymiarom i wysokości siedziska 47 cm krzesła można łączyć z większością popularnych stołów jadalnych. Zestaw czterech sztuk to praktyczne rozwiązanie dowyposażenia domu i przestrzeni komercyjnych, gdzie kładzie się nacisk na połączenie stylu, wygody i trwałości. Parametry i specyfikacje Rama: metal Siedzisko: skóra PU Oparcie: plastik Wysokość siedziska: 47 cm Szerokość siedziska: 40 cm Wysokość oparcia: 43 cm Szerokość oparcia: 46 cm Nośność: 200 kg Kolor siedziska: biały
| Szerokość: | 42 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 42 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Styl | Nowoczesny, Rustykalny, Prowansalski |
|---|---|
| Zestawy | 4 sztuki |
| Tapicerowane | Tak |
| Materiał siedziska | Eko skóra |
| Ilość sztuk w zestawie | 4 szt. |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 110 kg |
| Rozmiar | 4 szt. |
| Waga | 21,56 kg |
| Producent | Hanah Home |

82×42×41 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, składana
W magazynie
57×57×66 cm, retro
W magazynieDostawa gratis
81×57×47 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie
80×40×36 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, plastikowa, plastikowa
W magazynieDostawa gratis

Drewniana, tapicerowana, rustykalna
W magazynie
Nowoczesna, obrotowa, metalowa
W magazynieDostawa gratis
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, skandynawska, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynieDostawa gratis
86×44×51 cm, drewniana, rattanowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
97×50×55 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
85×46×46 cm, drewniana, rattanowa
W magazynie
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie