

Wymiary 40×120 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 106,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Elegancka pikowana poduszka w stonowanym szarym kolorze zapewnia nie tylko stylowy wygląd, ale także maksymalny komfort siedzenia. Dzięki wysokiej jakości wykonania i przemyślanemu pikowaniu w kilku miejscach wypełnienie rozkłada się równomiernie, co zapewnia długotrwały komfort bez zapadania się.Materiał jest bardzo wysokiej jakości i odporny na przetarcie. Wysokość siedziska wynosi około 5-6 cm. Siedzisko jest przeszyte w kilku miejscach, aby zapewnić równomierne rozłożenie wypełnienia. Pikowane siedzisko na ławkę, które umili Państwu siedzenie.
| Szerokość: | 40 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 120 cm |
| Lokalizacja | Na ławki |
|---|---|
| Kolor | Szara |
| Długość | 120 cm |
| Materiał powierzchni tkaniny | 55 % bawełna, 45 % poliester |
| Materiał wypełnienia | 100% poliuretan |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w niskiej temperaturze |
| Rozmiar | 40 x 120 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 30 °C |
| Producent | Bellatex |

40×140 cm, na ławki
W magazynie
Na krzesła, na fotele
W magazynie
Na krzesła, na fotele
W magazynie
40×120 cm, ogrodowa, okrągła
W magazynie
40×150 cm, ogrodowa, okrągła
W magazynie
Na krzesła, na fotele
W magazynie
14×44 cm, ogrodowa
W magazynieDostawa gratis
Na fotele
W magazynie
Ogrodowa, okrągła, na krzesła
W magazynie
40×120 cm, ogrodowa, na ławki
W magazynie
Ogrodowa, na krzesła, na fotele
W magazynie
Na fotele
W magazynie
Ogrodowa, na krzesła
W magazynie
41×38 cm, na krzesła
W magazynie
Ogrodowa, na krzesła
W magazynie
Ogrodowa, na leżaki
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Ogrodowa, na krzesła
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
36×39 cm, na krzesła
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Ogrodowa, na krzesła
W magazynie
Na krzesła, na fotele
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Na krzesła, na fotele
W magazynie
Ogrodowa, na krzesła
W magazynie
Na krzesła
W magazynie
Ogrodowa, na krzesła, na fotele
W magazynie
Na krzesła, na fotele
W magazynie
Na ławki
W magazynie
42×41 cm, kwadratowa, na krzesła
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie