

Wymiary 55×80 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 217,59 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Dywan Network marki Mette Ditmer to świetny dodatek do Twojego domu, łączący funkcjonalność z atrakcyjnym wyglądem. Jego design sprawia, że nadaje się do kuchni, przedpokoju i łazienki, gdzie pięknie uzupełni wnętrze. Wzór kratki dodaje również ciekawej wizualnej głębi. Dywan wykonany jest z wytrzymałego nylonowego włosia i ma antypoślizgowy spód bez PVC, która sprawia, ze dywan pozostanie na swoim miejscu nawet w bardzo ruchliwych miejscach w domu. Dywan łatwo utrzymać w czystości – wystarczy go odkurzyć lub wyprać w pralce w temperaturze 40°C.
| Szerokość: | 55 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 80 cm |
| Używać | Chodniki |
|---|---|
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Materiał | Poliamid |
| Rodzaj materiału | Syntetyczne |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Skład i rodzaj materiału | Nylon |
| Długość włosia dywanu | Bez włosia |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 1 kg |
| Długość | 80 cm |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Welur) |
| Kolekcja | NETWORK |
| Wzór | Geometryczny/w kratkę |
| Design | Skandynawski |
| Jakość | Premium |
| Właściwości | Odpowiedni do prania/antypoślizgowy/odpowiednie do robotów sprzątających/odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Prać w temp. 40°C/można prać w pralce/odkurzać regularnie |
| Materiał tylnej strony | Gumowy |
| Specyfikacja materiału | 100% nylon |
| Kolor | Kość słoniowa/kolorowy |
| Producent | Mette Ditmer Denmark |

160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Do pokoju, chodniki, wykładziny
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, naturalna, prostokątna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, naturalna, orientalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, naturalna, tkana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Do pokoju, naturalna, orientalna
W magazynie
120×170 cm, zewnętrzna, shaggy
W magazynie
34×44 cm, do pokoju, kwiatowa
W magazynieDostawa gratis
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Do pokoju, chodniki, wykładziny
W magazynie
60×230 cm, do pokoju, chodniki
W magazynie
Nakładki na schody, do pokoju, chodniki
W magazynie
120×180 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
160×230 cm, zewnętrzna, shaggy
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
W magazynie
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Półki kuchenne, plastikowa, metalowa
W magazynie
300×215 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
50×210 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
137×78×68 cm
W magazynie
Metalowa
W magazynie