



Wymiary 116×60×24 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka na buty z trzema wychylanymi przegrodami marki Autronic w wykończeniu imitującym drewno wiązu zachwyca ciepłym, naturalnym wyglądem i praktycznym wykonaniem. Idealna do przedpokoju, gdzie oszczędza miejsce, a jednocześnie zapewnia wystarczająco dużo miejsca do uporządkowanego przechowywania obuwia. Wysuwane przegrody zapewniają łatwy dostęp i przejrzystość. Wysokiej jakości materiał MDF gwarantuje długą żywotność i łatwą konserwację. Elegancki design pasuje zarówno do klasycznych, jak i nowocześnie urządzonych wnętrz.
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 24 cm |
| Wysokość: | 116 cm |
| Materiał | Drewno, Laminat |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny, Retro |
| Rodzaj | Uchylne |
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj drewna | Dąb sonoma |
| Nośność | 25 kg |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Autronic |

Nowoczesna, laminatowa
W magazynie
42×200×28 cm, metalowa, szafkowa
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, laminatowa, z ławką
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, szafkowa
W magazynie
Nowoczesna, szafkowa, laminatowa
W magazynie
Skandynawska, laminatowa, z ławką
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
Skandynawska, laminatowa, z ławką
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
20×44×118 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, szafkowa
W magazynie
42×15×37 cm, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, laminatowa, z ławką
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, świerkowa
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie